Golf IV R32 przygotowany przez firmę EIP
Komentarze (9)
Cuenta eliminada
15 Marzo 2010
to w seri pozostać nie mogło bo byś icka takiego nie upchał w standardowy zderzak
Cuenta eliminada
14 Marzo 2010
Maske przedłużyć i wieś tuning a nie Wypas...ale bezguścia.R32 seryjnie wyglada zajebiscie!
Cuenta eliminada
14 Marzo 2010
Fajny fajny ..ale mnie bardziej pasują oryginalne fele :D
Cuenta eliminada
14 Marzo 2010
spoczko ale jeszcze maske przedluzyc i wypas:)
Cuenta eliminada
14 Marzo 2010
Eleganckii . ;d
Cuenta eliminada
21 Febrero 2010
zajebisty :)
zybert222
12 Febrero 2010
VW Golf R32 Turbo :)
Cuenta eliminada
28 Septiembre 2009
no fajny fajny tez 32
Cuenta eliminada
16 Septiembre 2009
fajny r32