Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Pirate Storm

Pirate Storm

Nadszedł czas podbić wyspy w Pirate Storm

Ahoj Piraci!

Wzburzone morze pod stopami, smak morskiej piany na ustach i powiew wiatru na twarzy. Czegóż więcej trzeba prawdziwym piratom do szczęścia? Ale co zrobić, gdy od czasu do czasu potrzebna jest chwila wytchnienia od surowego pirackiego życia? Co, jeśli pirat szuka zacisznej małej wyspy, gdzie mógłby w spokoju zebrać siły przed kolejną walką? Podczas gdy do tej pory szukający spokoju piraci mieli tylko możliwość zawinięcia do jednego z wielu portów, będą oni teraz mogli odsapnąć nieco na swoich własnych wyspach bractw!

Oczywiście miejsce to nie będzie służyło tylko odpoczynkowi i relaksowi. O nie, wyspa bractwa będzie przede wszystkim wizytówką Waszego bractwa! Będziecie mogli bowiem stale rozbudowywać znajdujące się na niej budynki i tym samym zwiększać moc i znaczenie Waszego bractwa! Na przykład w hodowli potworów będziecie mogli hodować swoje własne potwory do obrony wyspy przed atakami innych bractw. Dzięki kamieniarzowi będziecie mogli budować potężne wieże obronne, które zapewnią Wam dodatkową ochronę przed wrogimi bractwami. Ponadto, potężna broń, która znajduje się na tych wieżach, czyni z nich poważnych przeciwników, z którymi należy się liczyć! A dla majsterkowiczów pośród Was dostępna będzie manufaktura. Przy jej pomocy będziecie mogli wyprodukować swoje własne i ulepszone przedmioty!

Ale to jeszcze nie wszystkie możliwości, które oferują Wam wyspy bractw. Zbudujcie kwaterę główną swojego bractwa, ulepszajcie wieże obronne i potwory i zarządzajcie złotem swojego bractwa. Dostępne możliwości są doprawdy niezliczone!

Kolejnym ważnym i ekscytującym przedsięwzięciem będzie atak na inne wyspy bractw. Na liście wysp bractw będziecie mogli zobaczyć w przyszłości wszystkie bractwa, które są również w posiadaniu wyspy i oczywiście będziecie mogli je zaatakować! Jednak również w tym przypadku będziecie mieć do wyboru różne możliwości. Być może połączycie siły z zaprzyjaźnionym bractwem i zaatakujecie wrogie bractwo, a może pomożecie innemu bractwu odeprzeć atak wroga. W nagrodę czekają Was punkty grabieży, dzięki którym będziecie mogli nie tylko wspinać się coraz wyżej w tabeli bractw, ale także odblokować pomocne i nowiusieńkie przedmioty w grze. W ten sposób nic już nie będzie stało na przeszkodzie pełnym akcji bitwom!

Ale najlepiej przekonajcie się sami, jak wiele możliwości oferują Wam nowe wyspy bractw. Zajrzyjcie więc teraz czym prędzej do Pirate Storm i odkryjcie największą aktualizację w historii gry! Weźcie udział w ekscytujących bitwach i pełnych akcji walk między bractwami!

Udanej zabawy na wyspach bractw!
| Fotka.com