Pirate Storm

Pirate Storm

Ela
Ahoj upiorni Piraci,

do stu tysięcy beczek rumu, posłuchajcie o wielkim wydarzeniu!

Już od wczoraj możecie wziąć udział w wielkiej, ważnej misji o nazwie: Szansa Ahaba. Nie ma się co cackać, tylko koniecznie podjąć wyzwanie. Misja można wykonać codziennie i potrwa ona do 8 września 2013. Jeśli uda Wam się skutecznie ukończyć tę misję, otrzymacie dostęp do nowej mapy bonusowej ?Dziedzictwo Ahaba?. Misja oraz mapa bonusowa wymagają zabijania potworów. Ażeby Wam to ułatwić, na czas akcji specjalnej w sklepie czeka na Was nasz nowy okręt ?Ahab?.


Na pokład i zawijać żagle,
fotka.pl piraci piratestorm

konto usunięte
Ahoy Piraci!

W gospodach i barach, aż huczy od plotek o Jeanne de Frisson, lwicy o' Saverra. Wychodzi na to, że groźna dama wyznaczyła nagrodę za Kapitana Zymen Danseker i jego ludzi.

Nikt nie wie dlaczego, ale wygląda na to, że zazdrość doprowadziła Kapitana do popełnienia zbrodni. Teraz chory z miłości i pełen wściekłości, pływa po morzach, bezlitośnie zabijając wszystko i wszystkich, którzy pojawią się na jego drodze!

Podnieś kotwicę, obierz kurs i stocz dzikie bitwy z nieszczęśliwie zakochanymi piratami. Uwolnij Kapitana Danseker od jego bólu lub plądruj jego wyspy.

Łupy czekają w obydwu przypadkach!

Impreza trwa do 18 lutego (do godz. 12.00).

Udanej zabawy

Ela
Ahoj, piraci!

Wraz z wersją 1.1.4 w Pirate Storm pojawią się "Achievements", czyli, mówiąc bardziej zrozumiałym językiem - osiągnięcia.

W przyszłości wielkie domy będą przyznawały wynagrodzenia za szczególne osiągnięcia. Będą to trywialne rzeczy, jak zbieranie złota lub zatapianie statków, osobliwości w rodzaju korzystania z hydro-kryształów, a także prawdziwe wyzwania jak zwycięstwo na polu bitwy!

Ten, kto uzyska określony szereg osiągnięć, uzyska ponadto dostęp do jednej ze szczególnie pożądanych skrzyń ze skarbami wielkich domów!

Zatem - do pracy, piraci!

A poniżej zachęcamy do obejrzenia, krótkiej prezentacji gry Pirate Storm:
Ela

Upiórne Halloween w Pirate Strom

Trzy mroczne istoty z innego świata znowu nawiedzą Was w Pirate Storm.
Dusze wszystkich piratów są w niebezpieczeństwie!
Bezgłowy Książe, Czarna Dama i Moloch będą chciały uprzykrzyć Wam życie w Waszej ulubionej grze.


Bezgłowy Książę wraz ze swoją okrutną flotą jest poważnym przeciwnikiem wszystkich fregat i brygantyn. Czarna Dama ściga bezlitośnie każdy piracki statek, który wpłynie na teren jej królestwa. Moloch to demon-niemowa, który terroryzuje świat piratów, nie zważając na własne straty.

Podczas akcji specjalnej "Halloween" możecie nabyć w sklepie unikalny statek "Mroczny Żniwiarz". Czeka na Was również nowiuteńki pokład do tego statku. Przy okazji Halloween na upiornych mapach bonusowych możecie wywalczyć sobie rabat na "Mrocznego Żniwiarza".

Postawcie teraz żagle i zbierajcie kule armatnie akcji "Szyderczy uśmiech śmierci".
Przydadzą Wam się podczas Waszych przygód!


Ela
Ahoj Piraci!

Wzburzone morze pod stopami, smak morskiej piany na ustach i powiew wiatru na twarzy. Czegóż więcej trzeba prawdziwym piratom do szczęścia? Ale co zrobić, gdy od czasu do czasu potrzebna jest chwila wytchnienia od surowego pirackiego życia? Co, jeśli pirat szuka zacisznej małej wyspy, gdzie mógłby w spokoju zebrać siły przed kolejną walką? Podczas gdy do tej pory szukający spokoju piraci mieli tylko możliwość zawinięcia do jednego z wielu portów, będą oni teraz mogli odsapnąć nieco na swoich własnych wyspach bractw!

Oczywiście miejsce to nie będzie służyło tylko odpoczynkowi i relaksowi. O nie, wyspa bractwa będzie przede wszystkim wizytówką Waszego bractwa! Będziecie mogli bowiem stale rozbudowywać znajdujące się na niej budynki i tym samym zwiększać moc i znaczenie Waszego bractwa! Na przykład w hodowli potworów będziecie mogli hodować swoje własne potwory do obrony wyspy przed atakami innych bractw. Dzięki kamieniarzowi będziecie mogli budować potężne wieże obronne, które zapewnią Wam dodatkową ochronę przed wrogimi bractwami. Ponadto, potężna broń, która znajduje się na tych wieżach, czyni z nich poważnych przeciwników, z którymi należy się liczyć! A dla majsterkowiczów pośród Was dostępna będzie manufaktura. Przy jej pomocy będziecie mogli wyprodukować swoje własne i ulepszone przedmioty!

Ale to jeszcze nie wszystkie możliwości, które oferują Wam wyspy bractw. Zbudujcie kwaterę główną swojego bractwa, ulepszajcie wieże obronne i potwory i zarządzajcie złotem swojego bractwa. Dostępne możliwości są doprawdy niezliczone!

Kolejnym ważnym i ekscytującym przedsięwzięciem będzie atak na inne wyspy bractw. Na liście wysp bractw będziecie mogli zobaczyć w przyszłości wszystkie bractwa, które są również w posiadaniu wyspy i oczywiście będziecie mogli je zaatakować! Jednak również w tym przypadku będziecie mieć do wyboru różne możliwości. Być może połączycie siły z zaprzyjaźnionym bractwem i zaatakujecie wrogie bractwo, a może pomożecie innemu bractwu odeprzeć atak wroga. W nagrodę czekają Was punkty grabieży, dzięki którym będziecie mogli nie tylko wspinać się coraz wyżej w tabeli bractw, ale także odblokować pomocne i nowiusieńkie przedmioty w grze. W ten sposób nic już nie będzie stało na przeszkodzie pełnym akcji bitwom!

Ale najlepiej przekonajcie się sami, jak wiele możliwości oferują Wam nowe wyspy bractw. Zajrzyjcie więc teraz czym prędzej do Pirate Storm i odkryjcie największą aktualizację w historii gry! Weźcie udział w ekscytujących bitwach i pełnych akcji walk między bractwami!

Udanej zabawy na wyspach bractw!
Ela
Ahoj Piraci!

Nie chcialibyście może postawić staremu marynarzowi drinka? Opowiem Wam za to historię powstania wysp bractw. Naprawdę? Wielkie dzięki! No dobrze, obietnica to obietnica. Od czego mam zacząć? A tak, już wiem?

Początki
Kiedy pierwsi piraci dotarli do wysp tego świata, nie musieli się jeszcze martwić o brak miejsca i konkurencję, bowiem morze było szerokie, wręcz nieskończone i jak okiem sięgnąć wszędzie było wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Podczas gdy pierwsi osadnicy szukali wysp, na których mogliby się osiedlić na stałe, piratom nie przyszłoby to nawet do głowy, aby osiąść gdzieś na dłużej. Dla piratów ich jedynym domem był ich statek, a ich ostoją niespokojne morze. To było wszystko, czego potrzebowali do szczęścia.

Jednakże problemy pojawiały się zawsze wtedy, gdy piraci byli zmuszeni zejść na ląd, aby zrobić zapasy lub dokonać naprawy statku. Wielu mieszkańców nie było wcale zachwyconych tym, że po ich osadzie szwendali się brudni i wiecznie pijani piraci, którzy siali spustoszenie nie tylko w tawernach, ale i na ulicach. Często zdarzało się, że piraci kłócili się o złoto lub srebrniaki, co kończyło się bójką i całkowicie zniszczoną tawerną. Wkrótce mieszkańcy osad zaczęli budować fortyfikacje wokół swoich wysp, co miało zapobiec nowym najazdom piratów. Dla piratów oznaczało to na początku tylko jedno: musieli zapewnić sobie dostęp do wysp przemocą, ponieważ byli niestety nadal uzależnieni od jedzenia i innych towarów.

Reszta mieszkańców miała inny sposób na piratów i podpisywała z nimi kontrakty. W ten sposób na przykład wyspa Karuma postanowiła ogłosić jeden dzień w tygodniu Dniem Pirata, kiedy to piraci mogli zejść na wyspę i robić wszelkich rodzajów interesy z jej mieszkańcami. Generalnie, dzień ten kończył się zawsze bójkami i grabieżami, ponieważ obie strony miały swoje uprzedzenia, którym dawały za każdym razem od nowa wyraz.

Nadejście wojny
Szybko stało się jasne, że te parę przepisów na nic się nie zdało i wkrótce na wielu wyspach doszło do demonstracji i zamieszek miejscowej ludności. W ten sposób doszło do tego, że, pomimo iż poszczególne wyspy były samowystarczalne, już wkrótce stworzona została luźna wspólnota, która miała znaleźć rozwiązanie problemu z piratami. Na końcu uzgodniono, że stworzona zostanie ogromna flota składająca się ze statków z kilkoma żołnierzami, którzy będą obserwować piratów, którzy pojawią się na wyspie i którzy w razie czego mogliby ich przepędzić. Na admirała tej floty wybrany został Sir Devin Bowman. Miał się zatroszczyć o to, żeby piraci zachowywali się przyzwoicie na wyspach i żeby trzymali się prawa i porządku. Ale Bowman miał inne plany!

Piraci byli mu już zawsze solą w oku, a więc chciał wykorzystać tę szansę i pozbyć się wszystkich piratów raz na zawsze. Ale Bowman nie był głupi. Co prawda na początku musiał trzymać się zasad i musiał zapewnić piratom dostęp do wysp, ale na balach i innych uroczystościach ważniejszych
lordów i dostojników zaczął szybko knuć intrygi. I tak opowiedział na przykład różnym gubernatorom wysp, że piraci trzymali się co prawda zasad, gdy wpływali lub wypływali z wysp, ale na lądzie siali spustoszenie i terroryzowali jej mieszkańców. W rzeczywistości byli to głównie jego ludzie, którzy przebrani za piratów, siali spustoszenie na wyspach. Już wkrótce Bowman miał pozwolenie na użycie siły przeciwko niczego niepodejrzewającym piratom?

Ela

Mistrzostwa Wielkiej Piątki!


To lato będzie wyjątkowo gorące, ale nie tylko z powodu (miejmy nadzieję) pięknej pogody, ale przede wszystkim dlatego, że tego lata odbędą się Mistrzostwa Wielkiej Piątki. Mistrzostwa te są bowiem nie tylko turniejem 5 wielkich domów handlowych, ale także jak dotąd największą akcją specjalną w historii Pirat Storm ?
ta akcja będzie trwać prawie całe 10 tygodni!

Cała masa nagród

Akcja ta rozpoczyna się w czwartek, dnia 07.06.2012, i będzie trwać do poniedziałku, dnia 13.08.2012, W tym okresie czeka Was codziennie mnóstwo akcji i ekscytujące walki PvP! Oczywiście pracowici piraci otrzymają codziennie całą masę nagród i wyróżnień takich jak nowe armaty, pokłady, grodzie, amunicję i wiele więcej!

Mnóstwo akcji

Z okazji tej mega akcji specjalnej przygotowaliśmy dla Was nowiusieńkie pola bitwy, na których możecie wyszaleć się do woli! Na przykład na polu bitwy ?Grzmotokula? istnieje tylko jeden cel: trafić tyle goli, ile wlezie! Na polu bitwy ?Podróż kaperska? chodzi tylko o to, aby przenieść flagę wrogiej grupy bezpiecznie do swojej własnej bazy. Z góry wiadomo, że oznacza to szaleńcze pogonie! Oczywiście do wyboru będziecie mieć jeszcze kilka innych pól bitwy, ale nie chcemy Wam zdradzić wszystkiego na raz.


Specjalny statek akcji za medale Orła

Kolejna nowość: codzienne wyzwania! Tutaj będziecie musieli stawić czoła falom silnych przeciwników NPC. Jako nagroda czekają na Was cenne medale Orła, za pomocą których będziecie mogli odblokować specjalny statek akcji! Widzicie więc, że istnieje wiele powodów, aby pokazać co potraficie!ZAGRAJ JUŻ TERAZ!

Ela

Stań się prawdziwym rabusiem. Odkrywaj legendarne skarby, bierz udział w pasjonujących pojedynkach z tysiącami innych graczy. Prawdziwie piracka akcja na maksa, tylko w grze online Pirate Storm!Pirate Storm to idealna gra dla tych, którzy lubią zdobywać kolejne poziomy doświadczenia napotykając po drodze przeciwności losu, którym trzeba będzie stawić czoła. Po zalogowaniu otrzymasz statek, dzięki którym przemieszczać się będziesz z miejsca na miejsce. W porcie czeka na Ciebie pomoc: u gubernatora kupisz skuteczną broń, w stoczni naprawisz swój okręt, w tawernie dowiesz się, jakie lukratywne misje czekają na wykonanie. Istnieje też możliwość założenia swojej gildii. Razem zawsze raźniej grać!


Konto usunięte
fajna gra jak sie gra z TS :)
10 September 2012
michallx
mi tam sie nie podoba kicz
12 June 2012
Konto usunięte
Skomentuj...:tak:
27 May 2012
więcej komentarzy ( 0)

Grupa

Założona 10 May 2012 przez olbo1.
Kategoria: Gry

Aktywność grupy

Ostatnio dodane fotki