Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Pirate Storm

Pirate Storm

Mistrzostwa Wielkiej Piątki!

Mistrzostwa Wielkiej Piątki!


To lato będzie wyjątkowo gorące, ale nie tylko z powodu (miejmy nadzieję) pięknej pogody, ale przede wszystkim dlatego, że tego lata odbędą się Mistrzostwa Wielkiej Piątki. Mistrzostwa te są bowiem nie tylko turniejem 5 wielkich domów handlowych, ale także jak dotąd największą akcją specjalną w historii Pirat Storm ?
ta akcja będzie trwać prawie całe 10 tygodni!

Cała masa nagród

Akcja ta rozpoczyna się w czwartek, dnia 07.06.2012, i będzie trwać do poniedziałku, dnia 13.08.2012, W tym okresie czeka Was codziennie mnóstwo akcji i ekscytujące walki PvP! Oczywiście pracowici piraci otrzymają codziennie całą masę nagród i wyróżnień takich jak nowe armaty, pokłady, grodzie, amunicję i wiele więcej!

Mnóstwo akcji

Z okazji tej mega akcji specjalnej przygotowaliśmy dla Was nowiusieńkie pola bitwy, na których możecie wyszaleć się do woli! Na przykład na polu bitwy ?Grzmotokula? istnieje tylko jeden cel: trafić tyle goli, ile wlezie! Na polu bitwy ?Podróż kaperska? chodzi tylko o to, aby przenieść flagę wrogiej grupy bezpiecznie do swojej własnej bazy. Z góry wiadomo, że oznacza to szaleńcze pogonie! Oczywiście do wyboru będziecie mieć jeszcze kilka innych pól bitwy, ale nie chcemy Wam zdradzić wszystkiego na raz.


Specjalny statek akcji za medale Orła

Kolejna nowość: codzienne wyzwania! Tutaj będziecie musieli stawić czoła falom silnych przeciwników NPC. Jako nagroda czekają na Was cenne medale Orła, za pomocą których będziecie mogli odblokować specjalny statek akcji! Widzicie więc, że istnieje wiele powodów, aby pokazać co potraficie!ZAGRAJ JUŻ TERAZ!