GrupaO grze Galeria (15)Forum (11)Gracze (24823)Podpisy (18)
konto usunięte

Hej Farmerzy!


Mamy kolejny mini event dla Was.
W sobotę, dnia 19.05.2012, o godzinie 10.00 rozpocznie się:

Tajemniczy stajennyPotrwa on do poniedziałku,dnia 21.05.2012 do godziny 11.00.

konto usunięte

Dzika świnka Borsty wprowadziła się do FARMERAMY i zajęła się rozwojem przemysłu. Maszyny chodzą na maksa i produkują wiele towarów. Fabryki spowodowały, że powietrze w mieście jest zanieczyszczone i wszędzie leży mnóstwo śmieci. I tu pora na farmerów, którzy muszą zakasać rękawy
i zabrać się wspólnie do dzieła.
Zbierajcie pilnie tlen, który wyskakuje z pól, i sadźcie drzewa i rośliny dla zachowania świeżego powietrza. Surowców potrzebujecie do wykonania zadań indywidualnych i społecznych podczas akcji. Po wykonaniu zadania indywidualnego otrzymacie zielone punkty. Zadanie społeczne dotyczy wszystkich graczy, którzy dążą do wspólnego celu: oczyścić miasto
z przemysłowego brudu. Wspólnie uczynimy świat odrobinę lepszym!

_________________________________________________________
UWAGA!!!


Event zakończy się w poniedziałek, dnia 21.05.2012 o godzinie 19.00.

Życzymy udanej zabawy . !

konto usunięte

Witajcie Farmerzy!


Właśnie została zmieniona grafika Zagrody dla motyli,

która jest już dostępna na Waszych farmach.Udanej zabawy !!!
Pawel116Lodz
Farmerama jest fajną grą i sporo czasu trzeba na nią poświęcić.
W grę gram pół roku, a Wy?

Pozdrawiam

Ela

Wczoraj 15.05 został zmieniony podkład muzyczny towarzyszący w grze, na Waszych farmach.
Przyjemnego słuchania.

Ela

Witajcie Farmerzy!

Nadchodzi Wielkanoc i Królik Bugs, jako główny Zając Wielkanocny, osobiście zadba o to, aby wszyscy mieszkańcy farmy mogli cieszyć się na świąteczne koszyki pełne pysznych jajek.Dobrze, że kurka Helenka aktywnie wspiera go podczas tych przygotowań. O nie, niestety nie liczyli się z przebiegłym złodziejem jaj, Kaczorem Daffy?, który ukradł wszystkie pisanki i ukrył je w mieście. Wielkanoc bez pisanek? To dopiero byłby skandal! Udajcie się więc czym prędzej do miasta i poszukajcie wszystkich, zbierzcie je i dostarczcie je Królikowi Bugsowi?. W nagrodę na wszystkich pracowitych kolekcjonerów jaj czekają wspaniałe nagrody i wielkanocne niespodzianki!
Sadźcie wiosenne żonkile i wpłaćcie je wraz z jajkami na placu, aby zdobyć wspaniałe nagrody. Na mistrzów zbierania jaj, którym uda się dojść do końcowego etapu akcji, czeka już pożądana naklejka wielkanocna i wyjątkowe, nowe zwierzę: królik lotny!
I to jeszcze nie wszystko: aktywujcie czym prędzej cudowne pnącze i ustawcie tam Wasze dekoracje na pokaz, a w nagrodę przez 6 godzin hodowla zwierząt w Waszych zagrodach będzie trwała o 5% krócej.

Oczywiście, także baranek Shaun nie zapomniał o Was i ma dla Was w prezencie wspaniały pakiet wielkanocny, w którym znajduje się 50x cukier żelujący i 50x sól.
Nie czekajcie, tylko odbierzcie go już teraz!

Start Eventu już dzisiaj: 4.04.2012 r.

Wesołych Świąt i udanej zabawy podczas polowania na jajka!

Ela

Witajcie Farmerzy!


Od 8.02 do 15.02 w Farmeramie będzie trwał event Walentynkowy.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Śmierdziuch ma dość arogancji miejskich dziewcząt: uzbrojony w swój... hmmm... niepowtarzalny "urok?, udał się na Twoją farmę, aby podbić serca wiejskich dziewcząt. Weź udział w akcji specjalnej
i pomóż mu zdobyć serce jego ukochanej!
Niestety zapach Śmierdziucha niekoniecznie jest w guście miejscowych dam. W związku z tym Śmierdziuch potrzebuje wiele flakoników wody kolońskiej, aby nieco przyćmić swój własny zapach. Ale na tym jeszcze nie koniec! Zamień swoje pola w morze białych i różowych róż i wciągaj ich słodką woń unoszącą się nad polami i łąkami. W takiej atmosferze nawet nasz Śmierdziuch będzie miał szansę na przychylność damskich mieszkańców farmy.
Już wkrótce wiele serc padnie mu do stóp.
Śmierdziuch odwdzięczy się należycie za Twoją pomoc: za każde zdobyte damskie serce otrzymasz walentynkowy przedmiot. Zadbaj o damy na swojej farmie w ten walentynkowy czas i wygraj w kampanii walentynkowej samego dżentelmena Śmierdziucha.Patryk1993ziom
zajebista gra
31 March 2012
TakBardzoTesknie
w miare
19 March 2012
Konto usunięte
lubię tę grę
19 March 2012
więcej komentarzy ( 3)
Ela

W grupie powstał ALBUM, do którego możecie załączać zdjęcia (screeny) swojej wirtualnej farmy.
Pochwal się Farmerze!

Zachęcam Wszystkich do dodawania zdjęć.


Udanych plonów
pozdrawiam
Ela

Konto usunięte
super gra
20 March 2012
fandreas
witajcie farmerzy, ja już drugi rok gram w Farmeramę i jestem na 77 poziomie pozdrawiam i czekam na farmie :tak::tak::zakochany:
21 February 2012
więcej komentarzy ( -1)