Używki ;) - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Używki ;)

Tak na marginesie; czlowiek mowiacy ze bral prawie wszystko i dalej zyje ( wcale nie kiepsko ) to chyba tylko mick jagger, reszcie nie wierze hahahahahaaha. Osobiscie odradzam bo, po wcale nie tak dlugim czasie, mozna sobie zrobic krzywde ( duzo wieksza niz jestescie w stanie pojac )
Dobre palenie nie jest złe,inspiruje; zależy z kim i jak się pali.a po zielonym...mmm..sex jest w......y w kosmos;
Oczywiście przesadzać nie należy,,jak ze wszystkim.a myśle... że alkohol powoduje ogólnie więcej 'spustoszeń'
śmiać się chce jak czyta się niektórych posty :D hahaha :D Amatorka
nie palę, nie biorę, od czasu do czasu piję... zdrowie innych mnie nie obchodzi
który normalny chłopak który w życiu zażywał coś chwali się tym na forum jeszcze na takim portalu, aktorstwo i struganie kozaka w sieci... śmieszycie mnie swoją głupotą.
Koossaa:
który normalny chłopak który w życiu zażywał coś chwali się tym na forum jeszcze na takim portalu, aktorstwo i struganie kozaka w sieci... śmieszycie mnie swoją głupotą.

Ej ej, nie mów 'śmieszycie' bo to liczba mnoga, a nie wydaję mi się żebym ja też się w to wliczała ;)
Kolejna sprawa to już nie jest chłopak, a 40-letni mężczyzna, więc... też się zdziwiłam takim komentarzem :)
perfyctlyevil. Ludzie, zdegenerowali się emocjonalnie w ostatnich 100 latach. Jeśli ten emocjonalny upadek będzie dalej postępował, staniemy się skupiskiem robotów, bez poczucia sensu istnienia... Czy jesteśmy w takim trendzie, emocjonalnego odrętwienia, i czy to jest, czego ludzie chcą? Czy ludzie są coraz mnie zdolni do radzenia sobie z własnymi emocjami i dlatego uciekają do rozwiązań chemicznych? Osobiście uważam, że pod wpływem, jakiejkolwiek chemii, człowiek przestaje być sobą. Po alkoholu, różnie człowiek reaguje,tu bardziej wesoły, a inny agresywny. I człowiek już wie, że po alkoholu na przykład, będzie bardziej rozgadany, i automatycznie pije - fakt, nie każdy. Ale w Polsce, jest to tak często, że ręce opadają. Jak z jednej strony ufać człowiekowi, jak nie wiadomo co może zrobić sam na sam z Tobą, a ze znajomymi, pijąc alkohol. Jesteśmy tak jakby "niewolnikami" alkoholu. Pijemy, bo wiemy, że będzie fajnie, i nic poza tym. To nic więcej nie daje, dodając taki minus, że przestajmy racjonalnie myśleć. Znajdą się tacy, którzy sami z siebie nie wyznają miłości, a pod wpływem chemii, nagle człowiek potrafi. Jesteśmy tak słabi.. Są bardziej ciekawe, wartościowe rzeczy, które są i pożyteczne i przyjemne. Jak ktoś kiedyś powiedział, że się wkur.wia na młodzież, nie dlatego, że jest głupia i pier.doli głupoty, tylko dlatego, że przestała myśleć. Czasami się z tym zgodzę. Nie wszyscy tacy są, ale niektórzy powinni rzeczywiście być karani, za bycie debilam.i.
crosby:
perfyctlyevil. Ludzie, zdegenerowali się emocjonalnie w ostatnich 100 latach. Jeśli ten emocjonalny upadek będzie dalej postępował, staniemy się skupiskiem robotów, bez poczucia sensu istnienia... Czy jesteśmy w takim trendzie, emocjonalnego odrętwienia, i czy to jest, czego ludzie chcą? Czy ludzie są coraz mnie zdolni do radzenia sobie z własnymi emocjami i dlatego uciekają do rozwiązań chemicznych? Osobiście uważam, że pod wpływem, jakiejkolwiek chemii, człowiek przestaje być sobą. Po alkoholu, różnie człowiek reaguje,tu bardziej wesoły, a inny agresywny. I człowiek już wie, że po alkoholu na przykład, będzie bardziej rozgadany, i automatycznie pije - fakt, nie każdy. Ale w Polsce, jest to tak często, że ręce opadają. Jak z jednej strony ufać człowiekowi, jak nie wiadomo co może zrobić sam na sam z Tobą, a ze znajomymi, pijąc alkohol. Jesteśmy tak jakby "niewolnikami" alkoholu. Pijemy, bo wiemy, że będzie fajnie, i nic poza tym. To nic więcej nie daje, dodając taki minus, że przestajmy racjonalnie myśleć. Znajdą się tacy, którzy sami z siebie nie wyznają miłości, a pod wpływem chemii, nagle człowiek potrafi. Jesteśmy tak słabi.. Są bardziej ciekawe, wartościowe rzeczy, które są i pożyteczne i przyjemne. Jak ktoś kiedyś powiedział, że się wkur.wia na młodzież, nie dlatego, że jest głupia i pier.doli głupoty, tylko dlatego, że przestała myśleć. Czasami się z tym zgodzę. Nie wszyscy tacy są, ale niektórzy powinni rzeczywiście być karani, za bycie debilam.i.

Zgadzam się z większością jednak to każdego świadomy wybór. Teraz to wszystko wygląda na zasadzie; ''Pie**oli mnie ten świat, jestem młody mam prawo, a jak stary to na coś muszę umrzeć. Muszę wszystkiego spróbować, bo będę żałował. Nic Ci do tego czy piję, ćpam czy palę. To moje życie, moje wybory, moja świadomość - nie masz prawa mnie oceniać, bo za mnie nie umrzesz, nie masz prawa mnie sądzić - sądzić będzie mnie Bóg.'' :)
Tak, świadomy wybór, każdego z Nas. Określiłem, co się dzieje na świecie, co dają nam niektóre używki. Cieszę się, że nic mi do tego. Czasami się cieszę, że nie muszę się zadawać z niektórymi ludźmi. Kamień z serca. I człowiek nic nie musi, jak chce, to zrobi wszystko. Nikt nie ma prawa Cię do czegokolwiek zmuszać. Robisz co chcesz, robisz to, jak to czujesz. I nikogo nie oceniam, oceniam to, co się dzieje na świecie. Takie małe refleksje.
Ogólnie tak ludzie uważają, ja niekoniecznie. Ale czasami. Bo lubię się napić piwa czy wódki. W normalnych ilościach sprawia mi to przyjemność ;)
Nie ruszam kwestii gustu. Jeśli sprawia Ci to przyjemność, rób to.
Wszystkie używki są złe
Mhm :)
1 2 3
Aby dodać post, musisz się zalogować.