Używki ;) - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Używki ;)

Alkohol jest dla typowych Polaczków co chleją więc jestem przeciwko. a tymbardziej już w ogóle ćpanie nienawidze ćpunów uważam że oni powinni być zamknięci w takich oddziałach by ich aż tłukli by skumali że tego gówna się nie bieże! miałem w Lublinie niby przyjaciółke :/ która zaczęła ćpać bo nagle w jej życiu się znalazł niby najlepszy kumpel przyjaciel oczywiście odrazu go nie lubiłem bo to pedał ;/ i typowa ciota :/ a typiary tępe w Lublinie się za nim uganiały :/ i ciągle on ćpał i innych też w to gówno wkręcał ja się przynajmiej niedałem postanowiłem z tą Miśką zerwać znajomość bo zaczęła ćpać i wgl zadawała się ze zjebami którzy mi hejtowali i wgl :/ wiec wytępić wszystkich ćpunów świata! moje jedyne używki to tylko Picie Pepsi ewentualnie wciąganie Tabaki. nie boje się do tego przyznawać że jestem dumny że nie ćpam nie chleje i nie jaram innego Scheissu :/
na cos i tak trzeba umrzec ;3
Ja osobiście pale papierosy, ale nie pije alkoholu i nie brałem narkotyków. Nie polecam używek ale wiadomo że każdy robi to co chce. Prawda natomiast jest taka, że w dzisiejszych czasach nic zdrowe nie jest :) Pozdrawiam ;)
Slawek8585:
Ja osobiście pale papierosy, ale nie pije alkoholu i nie brałem narkotyków. Nie polecam używek ale wiadomo że każdy robi to co chce. Prawda natomiast jest taka, że w dzisiejszych czasach nic zdrowe nie jest :) Pozdrawiam ;)

Nawet to co jemy, sama chemia... Dlatego najlepiej jak jest możliwość to wszystko sobie samemu robić, przynajmniej wiadomo człowiek co je.
No niestety taka jest nasza rzeczywistość ,,perfectlyevil,, i nie zawsze sie da robić samemu, choć ja staram się gotowć sam. Pozdrawiam ;)
ja osobiście nie piję i nie palę oraz nie używam narkotyków. Jakoś nie czuje takiej potrzeby.
Slawek8585:
No niestety taka jest nasza rzeczywistość ,,perfectlyevil,, i nie zawsze sie da robić samemu, choć ja staram się gotowć sam. Pozdrawiam ;]

I bardzo dobrze :)
Dzisiaj nic nie jest zdrowe, nawet woda.. najbardziej wszystko szkodzi w większych ilościach. Kazdy ma prawo do swego życia. Słabszy zawsze będzie sięgał po to co ukoi jego ból, ale to juz jego zycie i problem
ja już brałem prawie wszystko ale największą banie miałem po butaprenie. kiedyś mały słoik kosztował 2.50 zł i starczało na 2 porządne imprezki dla dwóch osób:-)
Uzywki to kwestia indywidualna, nie zalezna od charakteru czy inteligęcji. Ale przeważnie de fakto uzywaja ich słabi.
"ja już brałem prawie wszystko ale największą banie miałem po butaprenie. kiedyś mały słoik kosztował 2.50 zł i starczało na 2 porządne imprezki dla dwóch osób:-)" to niezły przestrzał musiałeś dostawać. Tak jak inni piszą jest to kwestia indywidualna kto co bierze. Palenie? Zależy czego... Fajek jest szkodliwe, czego innego już nie za bardzo. Poczytajcie bynajmniej, a potem się wypowiadajcie. Jak można się wypowiadać na temat o którym się nic nie wie? Bo "petardę" czy "efekty uboczne" zna się z opowieści kolegów tamtych kolegów co mają kolegów i tamci koledzy kolegów brali? Używek nie używają ludzie słabi :) Tak samo jak wypijesz piwo czy 2 mogę śmiało stwierdzić, że jesteś słaby bo pijesz co pomału niszczy Twoje zdrowie. Więc kółeczko się zatacza. Najlepiej siedzieć w domu nigdzie nie wychodzić bo są bakterie, nic nie jeść bo nie zdrowe itd. i umierać nie widząc życia :) Życie jest 1 trzeba korzystać, a nie się zastanawiać co wolno czego nie.
mice992:
"ja już brałem prawie wszystko ale największą banie miałem po butaprenie. kiedyś mały słoik kosztował 2.50 zł i starczało na 2 porządne imprezki dla dwóch osób:-)" to niezły przestrzał musiałeś dostawać. Tak jak inni piszą jest to kwestia indywidualna kto co bierze. Palenie? Zależy czego... Fajek jest szkodliwe, czego innego już nie za bardzo. Poczytajcie bynajmniej, a potem się wypowiadajcie. Jak można się wypowiadać na temat o którym się nic nie wie? Bo "petardę" czy "efekty uboczne" zna się z opowieści kolegów tamtych kolegów co mają kolegów i tamci koledzy kolegów brali? Używek nie używają ludzie słabi :) Tak samo jak wypijesz piwo czy 2 mogę śmiało stwierdzić, że jesteś słaby bo pijesz co pomału niszczy Twoje zdrowie. Więc kółeczko się zatacza. Najlepiej siedzieć w domu nigdzie nie wychodzić bo są bakterie, nic nie jeść bo nie zdrowe itd. i umierać nie widząc życia :) Życie jest 1 trzeba korzystać, a nie się zastanawiać co wolno czego nie.

Pewnie, tylko oby nie za wcześnie umrzeć z powodu tych 'złych rzeczy' ;]
Używki dla jednych szkodzą zdrowiu a dla innych sa przyjemnościa ,kazdy ma wybór i postepuje jak uważa.
używki są i tradycyjne jak papieros ,kawa alkohol normalnym stosowaniu nie szkodzą tak jak narkotyki które rujnują zdrowie
@up poczytaj na temat papierosów i marihuany, następnie po przeczytaniu wszystkiego zdaj relacje :) Wątpię czy papierosy pomagają w walce m.in z stwardnieniem, rakiem etc. :)
ps. mówie tu o czystej marihuanie, a nie przestrzelonej domestosami czy innym świństwem :)
Wszyscy jesteśmy narkomanami- różne są tylko używki... Jeden pali jointy, inny pija, a kolejny ćpa sport... Ale wszystko jest dla ludzi i robione z głową nie szkodzi;)
Hm... ja raczej nie stosuję tej metody prowadzę zdrowy tryb życia ćwiczę co do papierosów to wydaje mi się być szkodliwe bo taki skład papierosa : Aceton – rozpuszczalnik, składnik farb i lakierów.

Amoniak – stosowany w chłodnictwie, składnik nawozów mineralnych.

Arsen – stosowany także jako popularna trutka na szczury i inne gryzonie.

Benzopiren – związek o właściwościach rakotwórczych, wykorzystywany w przemyśle chemicznym.

Butan – gaz pędny, używany do wyrobu benzyny.

Chlorek winylu – związek używany np. do produkcji plastiku. Posiada właściwości rakotwórcze.

Ciała smołowate – są odpowiedzialne za powstawanie nowotworów złośliwych u człowieka.

Cyjanowodór – kwas pruski, gaz używany przez hitlerowców w komorach gazowych do masowego ludobójstwa.

DDT – insektycyd polichorowy.

Dibenzoakrydyna – używana przy produkcji barwników. Posiada właściwości rakotwórcze.

Dimetylonitrozoamina – związek wykorzystywany w przemyśle chemicznym.

Fenole – niszczą rzęski nabłonka wyściełającego oskrzela. Rzęski te oczyszczają wdychane przez człowieka powietrze i chronią drogi oddechowe przed przenikaniem przez ich ściany substancji i związków chemicznych oraz mikroorganizmów, np. wirusów.

Formaldehyd – związek stosowany m.in. do konserwacji preparatów biologicznych, np. żab.

Kadm – silnie trujący metal o właściwościach rakotwórczych.

Metanol – silne trujący związek chemiczny, używany do produkcji benzyn silnikowych.

Naftyloamina – wchodzi w skład barwników, używanych w przemyśle drukarskim. Posiada właściwości rakotwórcze.

Nikotyna – działa obkurczająco na ściany naczyń kwionośnych (w tym także naczyń wieńcowych zaopatrujących serce), zwiększa ciśnienie krwi, jest odpowiedzialna za niefizjologiczne przyspieszenie akcji serca oraz zaburzenia rytmu serca, a także wpływa negatywnie na gen p53, który powstrzymuje niekontrolowany rozwój komórek, czyli powstawanie nowotworów.

Piren – związek używany w syntezie organicznej.

Polon – radioaktywny pierwiastek. Posiada właściwości rakotwórcze.

Tlenek węgla (czad, CO) – zmniejszając zawartość tlenu we krwi, w znaczny sposób utrudnia pracę serca i dotarcie tlenu do różnych części i narządów organizmu człowieka. Jest to związek będący bezpośrednią przyczyną śmierci wielu osób w czasie pożarów.

Toluidyna – stosowana w syntezie chemicznej. Posiada właściwości rakotwórcze.

Uretan – związek o właściwościach rakotwórczych. na pewno jest szkodliwy :(
Ale i tak ludzie palą i będą palić. Dopiero jak poczują skutki to zobaczą, że nie było warto.
Chyba zeszlo z uzywek na nalogi;P Moim zdaniem czlowiek powinien dazyc do tego momentu, w ktorym tzw. "uzywki" do niczego w zyciu nie bylyby mu potrzebne. W taki sposob mozna stac sie prawdziwie wartosciowym czlowiekiem i spelnionym czlowiekiem, bo w koncu siegamy po uzywki zeby bylo lepiej. Reasumujac; jezeli jest zajebiscie czemu by psuc to uzywkami. Takze generalnie jestem przeciw, jednak " gdyby zazywanie narkotykow nie mialo skutkow ubocznych wszyscy by cpali;(". CZYLI HUGO WIE, JAKI CZLOWIEK TAKIE PODEJSCIE. OJCIEC TADEUSZ RYDZYK
1 2 3
Aby dodać post, musisz się zalogować.