Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Gry - fani gier.

Gry - fani gier.

FARCRY 3 nadchodzi

FarCry 3 (premiera - wrzesień 2012)Far Cry 3 to trzecia odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, w których przemierzamy otwarty świat i bierzemy udział w zróżnicowanych starciach z grupami inteligentnych przeciwników. Za produkcję odpowiada, podobnie jak w przypadku części drugiej, studio Ubisoft Montreal, choć tym razem pomagają mu także zespoły Ubisoft Shanghai, Massive Entertainment oraz Ubisoft Reflections.
Gracze wcielają się w Jasona Brody?ego, którego łódź została zatopiona przez piratów, w wyniku czego wylądował on na pełnej niebezpieczeństw tropikalnej wyspie. Co gorsza, jego dziewczynę porwano, a wszędzie wokoło roi się od pozbawionych skrupułów i niezbyt stabilnych psychicznie morderców. By ocalić swoją ukochaną i wydostać się z tego przeklętego miejsca Jason będzie musiał szybko nauczyć się zabijać.
Far Cry 3 to pierwszoosobowa strzelanka. Większość czasu spędzamy więc na eliminowaniu wrogów wszelkimi dostępnymi metodami. Tym, co odróżnią tę grę od większości konkurencyjnych FPS-ów jest swoboda działania. Poziomy mają najczęściej strukturę otwartą i pozwalają graczom na samodzielne wybranie taktyki. Możliwe jest zarówno ciche pozbawianie życia wrogów, jak i zabawa w stylu Rambo, gdzie z okrzykiem na ustach i karabinem w rękach wpadamy w sam środek obozu wrogów. Ciekawym elementem jest również uproszczony system RPG. Za postępy w kampanii nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, za które następnie kupujemy nowe umiejętności.

- źródło: gry-online.pl


więcej na

far-cry.ubi.com/far-cry-3/en-GB/home/

Konto usunięte
Far cry 2764
23 lutego 2013
MikeTysonUSA
To mogło by być fajne
30 maja 2012
Konto usunięte
już ją ukończyłem :P
25 kwietnia 2012
Konto usunięte
W "dwójce"...wynudziłem się strasznie(Far cry 2) :-(
25 marca 2012
espaciales
Wlasnie mluce w FAR CRY i czekam na najnowsza hehe
18 marca 2012
więcej komentarzy (0)