Randka w Jasno Pamiętacie ? xD
Komentarze (7)
Cuenta eliminada
31 stycznia 2012
oj tam xd
Afera74
31 stycznia 2012
Oj oj wcale nie jest w Jasno :lol: :lol:, skąd wiesz, kto siedzi na owych profilach? :ssh:
Cuenta eliminada
30 stycznia 2012
a te pytania xd
NORMALNA5611
27 stycznia 2012
najlepsza ta w środku ..bierz ją:P
Cuenta eliminada
26 stycznia 2012
no bo osoby które tam były ... wiedzą o co b czy to tylko dla hmmm innych album czy dla całego smeet ? :)
Cuenta eliminada
26 stycznia 2012
ee... nie śmiechowe ; >
Cuenta eliminada
26 stycznia 2012
A czemu dajesz to do albumu, Śmieszne screeny?
