Gerberek
Komentarze (6)
Akun dihapus
4 September 2011
Sama prawda ; D
Akun dihapus
3 September 2011
haha : P dobre ^^
Gerberek
3 September 2011
Aha w tym sensie.
Akun dihapus
3 September 2011
Bo napierdzielasz komentarze pod blogami, więc jesteś rozpoznawalny i znany. Ja tak samo.:mrgreen:
Gerberek
3 September 2011
Stvn czemu słynny?
Akun dihapus
3 September 2011
Nasz słynny Gerberek!:brawo:
