astokrotka
Komentarze (5)
Обліковий запис видалено
17 czerwca 2011
mówiłam że to nazista ! do mojej buźki też się przyczepiła xDDD
Обліковий запис видалено
16 czerwca 2011
krolowa
Обліковий запис видалено
16 czerwca 2011
karnacja? To co mam sie wybielić? OMG to już z śniadą karnacją nie można chodzić na bal? ThX Seba XD
Обліковий запис видалено
15 czerwca 2011
Pierwszy ładny ; > Ale za ciemna karnacja ;]
MeloVix
15 czerwca 2011
Królowa:D
