Cztery pory roku ;]
Komentarze (5)
Afera74
20 May 2011
Tak tak KichaEy widać twoją apelację :crylol: Otwieramy style w Catwalk dzisiaj
Account deleted
19 May 2011
Dyskwalifikujcie screeny bez cyferki z tabeli styli! Proste!
Account deleted
19 May 2011
mam nadzieję że tacy ludzie nie wygrają . bo pisze że ubrania mają być kupione .
Account deleted
19 May 2011
No właśnie, znowu ludzie zakładają na potrzeby screenów. Ogarnijcie się!
Account deleted
19 May 2011
masz te ubrania wgl kupione ?. bo miało być w stylach xd a Ty w swoich stylach nie masz tych ubrań .
