Nie wiem czy tylko u mnie nie da się zaakceptować zmian?
Komentarze (6)
Diaamond
21 October 2011
u mnie tez sie nie da : - (
Account deleted
25 September 2011
Powiadomienie, że coś się dzieje w danym pokoju dotyczy pokoju gdzie coś się działo. Dasz zwierzaki do kuchni, to będziesz miał przekierowanie by tam iść, bo coś się działo.
Account deleted
16 September 2011
Możliwe, że są przypisane, ale mnie osobiście irytuje napis po każdym zalogowaniu "Coś dzieje się w Twoim pokoju"... i tak do niego wchodzę od razu po logu, więc po co jeszcze komunikat? A wyłączyć jak wyżej się nie da :(
Account deleted
15 September 2011
W ogóle nie da się zapisać i w tym WIELKI -
Account deleted
15 September 2011
Na tyle ile ja to rozumiem, te opcje są na twardo przypisane pod fotkę i nie są zmienialne.
Account deleted
15 September 2011
Chodzi o brak możliwości naciśnięcia "Zapisz". Zarówno na Mozilli jak i na IE.
