Historyczny mecz Wisły w Londynie

Wisła Kraków zagra w Londynie z Fulham o podtrzymanie szans na wyjście z grupy Ligi Europy. Bez względu na wynik, dla klubu spod Wawelu będzie to historyczne spotkanie - "Biała Gwiazda" zagra w europejskich pucharach po raz setny.
Najwyższą wygraną wiślacy zanotowali w roku 2004, kiedy na własnym stadionie pokonali 8:2 Georgię Tbilisi. Sześciobramkowe zwycięstwo Wisła odniosła też w roku 1998, wygrywając u siebie z Newton 7:1. Bardzo okazale wypadł także jubileuszowy, pięćdziesiąty występ ekipy z Krakowa na europejskich boiskach - w grudniu 2002 roku w rewanżowym meczu trzeciej rundy Pucharu UEFA Wisła pokonała w Gelsenkirchen tamtejsze Schalke 4:1 (wcześniej w Krakowie było 1:1).

Konto usunięte
hahahahahaha :D !!
4 listopada 2011
LADAMP
no tak...
Ladamp nie wkurzaj się, każdy może dodać bloga sportowego:)
LADAMP
o_O:zly:
3 listopada 2011
Liga angielska vs. Liga polska = Hiszpania, Niemcy vs. Reprezentacja Samoa Amerykańskiego (najgorsza drużyna świata)
llukasz1
Wisła na łopatkach przegrywa 4:1
Jeżeli Fulham będąc w STREFIE SPADKOWEJ pokona (jak na razie niestety prowadzi -.-) MISTRZA POLSKI i to będzie pewne zwycięstwo jak to w pierwszej połowie to Liga polska do Ligi Angielskiej to jak Hiszpania do Hondurasu
llukasz1
Koniec pierwszej połowy meczu w Londynie. Po 45 minutach Fulham prowadzi z Wisłą Kraków 2:1. Wolej Andy'ego Johnsona w 30. minucie to naprawdę bramka na stadiony świata oraz bramka roku.
no właśnie napiszcie o Legii i jej awansie do następnej fazy ;)
llukasz1
wiem też o zasadach sepak takraw
llukasz1
ja wiem o sportach motorowych i rugby więc możemy się wiedzą wymienić
LADAMP
ja wiem prawie wszystko o piłce nożnej nie musisz mi mówić kto z kim gra ...:)
llukasz1
Legia Warszawa zasłużenie wygrała z Rapidem Bukareszt 3:1. M. Radovic strzelił dwie bramki a trzecią dla Legii M. Kucharczyk. Gola honorowego dla Rapidu zdobył w 65 minucie F. Teixeira
llukasz1
nie martw się legia gra z rapidem Bucharest i jest nieźle możesz o tym napisać bo widowisko na miarę dziennikarza
LADAMP
wygryzł mnie :smutny::smutny::smutny:
llukasz1
i do tego wróciłem ze Stanów Zjednoczonych niedawno to kolejny sukces, stałem o 5 po numerek i wiele tego by wyliczać same przygody :D
Dzisiaj założone konto i dzisiaj wpis na blogu. Takich dziennikarzy nam potrzeba!:rock:
llukasz1
ja sportem zajmuję się zawodowo. zazwyczaj nie piłka nożna a football (rugby) i sporty motorowe
Każdy wpis powinien być puszczany chyba, że jest "nie na miejscu" i jest "bezsensowny", nawet jak ktoś nie jest reporterem sportowym wpis powinien być puszczony - moje zdanie;P
Mamy nowego reportera sportowego? Nie wiem, nie wnikam. Jest o sporcie, chyba sensowne to puszczam wpis.