Smeet - Miss i Mister września 2011 | Fotka.com
WyrafinowanaManax3 . :D:D

Komentarze (4)

moj sie i tak juz nie liczy ale TAK
Witamy w 2 etapie, przyjdź 03.10.2011 r. o godz. 20:00 na catwalk na etap 2 i finał:}