Smeet - Miss i Mister września 2011 | Fotka.com
xXRyanowaXx

Komentarze (6)

Witamy w 2 etapie, przyjdź 03.10.2011 r. o godz. 20:00 na catwalk na etap 2 i finał:}
nie poszło mi ze wstawieniem:P ale ważne że jestem :P
27 września 2011
:)