Smeet - Miss i Mister września 2011 | Fotka.com
SensiNiuNia

Komentarze (9)

Fajny :D ale mam pytanko to jest ten konkurs kiczowaty styl czy nie?
aa dziekuje;D
27 September 2011
:P
Witamy w 2 etapie! Przyjdź 03.10.2011 na catwalku o godz. 20:00
TAK :napalony: