NieosiągalnySen - Brakuje chyba 2 osób .
Komentarze (12)
Akun dihapus
12 Septembrie 2011
z niewyjaśnionych przyczyn . ;D
Akun dihapus
12 Septembrie 2011
Bo nie chciał go pobrudzić :boo:
Akun dihapus
10 Septembrie 2011
taa . xd a później zszedłes tak aby nie nadepnac na dywan . ;d
Akun dihapus
10 Septembrie 2011
A ja przed zrobieniem screena, stałem na stoliku z TV. Tak można.:w00t:
Akun dihapus
8 Septembrie 2011
miało by w rzedzie ale tak jak tutaj wszyscy stoja to widać kto jest . ;]
Akun dihapus
7 Septembrie 2011
mialo byc w rzedzie;]
Akun dihapus
7 Septembrie 2011
10+40+15+30+15+5+20+25+45=205pkt.
Akun dihapus
7 Septembrie 2011
"przygaszonej papuszki" :crylol:
Akun dihapus
7 Septembrie 2011
Akcja: zbieramy na pomoc dla "przygaszonej kaczuszki" każdy coins się liczy:) Okażmy swoje dobre serce:)
Akun dihapus
6 Septembrie 2011
no niestety nie mam funduszy na kaczuszkę . :(
Akun dihapus
6 Septembrie 2011
Bo nie ma gumowej kaczuszki :and:
Akun dihapus
6 Septembrie 2011
Papuga jakaś przygaszona.:smutny:
