i tak o wlasnie skonczylam na sprzedawaniu hot dogow hahhaha;P
Komentarze (6)
Обліковий запис видалено
14 września 2011
hahahahha no wlasnie dopiero to zauwazylam ehhh stwierdzialam ze jednak nie nadaje sie do niczego xD nawet z mojej pracy sprzedawania hot dogow mnie wygnali;/;/ehh zycie;P
Обліковий запис видалено
14 września 2011
Została bezrobotna. Teraz może iść tylko do banku po darmowe używane coinsy
Обліковий запис видалено
14 września 2011
Chyba Twoje miejsce zajął ktoś inny.
Обліковий запис видалено
14 września 2011
Bo potem nie ma pracy dla ludzi z naszym wykształceniem ... :P
Обліковий запис видалено
14 września 2011
hahhahahahha no dokladnie;):)co ta nauka robi z ludzi niby uczymy sie by meic dobre zawody a i tak konczymy na sprzedawaniu jedzenia;)
Обліковий запис видалено
14 września 2011
Trza było się uczyć! :D
