Nie no zero nie można pisac ł , ż , ć i innych ;/
Komentarze (12)
Konto usunięte
3 декабря 2011
Bo naprawili.
Grassowa
28 ноября 2011
mialam tak oO. ale juz nie mam :mrgreen::mrgreen:
Diaamond
22 ноября 2011
też tak mam ;/
LADAMP
25 сентября 2011
ale tego nie było .... na początku
Konto usunięte
13 сентября 2011
ja tez tak mam ;/ a kocham chrome
Konto usunięte
3 сентября 2011
a ja myślałam, że to z moja klawiaturą coś nie halooo :rotfl:
Konto usunięte
30 августа 2011
ja mam tak nawet w mozilli i ogolnie mam to po samym włączeniu kompa,cały czas mi się przestawia. jak napisał Xeen shift i ctrl i zapyka
Konto usunięte
30 августа 2011
ja to mam cały czas ... ;/
KocicaDemon
29 августа 2011
ja tez ;/
LoveeTheWorld
28 августа 2011
no właśnie to samo miałam ;/
Konto usunięte
28 августа 2011
ehh nie chce mi sie przegladarki zmieniac bo reszta muli ;/
Konto usunięte
28 августа 2011
Używasz Google chrome ? Też tak mam po takich literkach naciskaj shift + ctrl aby klawiatura dalej działała, lub zmień przeglądarkę :(
