Smeet - BUGI: zgłoś i udokumentuj screenem! | Fotka.com
;O czyj to pokój ? 0_o / NajaranaToba

Komentarze (9)

lol to u mnie xD
22 листопада 2011
;o
I jak? Próbował ktoś?
Ustawcie w pierwszym pokoju, w miejscu, gdzie się pojawiacie, strzałkę do drugiego pokoju, a w drugim pokoju, w miejscu gdzie się pojawiacie, strzałkę do pierwszego pokoju. Polecam.
22 серпня 2011
Na rynku też tak raz miałam :lol: http://img823.imageshack.us/img823/5609/podwojnestrzaki22.jpg
ehh chyba odwiedzę okulistę :)
Za dużo strzałek obok siebie dałaś i jest efekt.
Dokładnie XD
Coś po chińsku xd