Dopiero rozgrzewka - kino maniacy. Nie trzeba tańczyć, by się dobrze bawić na MFie. I ekipa =]
Komentarze (1)
Konto usunięte
3 апреля 2011
Na środku fajnie z zielonymi fotelami i stolikiem.
