Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Cytuj

Walentynki w Smeet

Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
Pierwszy post w tym wątku. 6 lutego 2013
Już w przyszłym tygodniu obchodzić będziemy walentynki. Smeet z tej okazji przygotował dla graczy pokoje, które trzeba będzie wykończyć. Powinny one pojawić się na dniach. Oba prawdopodobnie będą do otrzymania za darmo. Jako zapalony Dziennikarz, chciałbym podzielić się z Wami wiedzą, jaką posiadam na temat tych pokoi.

Oto jak one wyglądają i jakie zadania na nas w nich czekają:

Pierwszy z nich to ogromne czerwone serce, które skute jest lodem. A ten należy roztopić. Do rozwinięcia jest czerwony dywan. Mamy też klepsydrę, jednak nie jest znane jej działanie i ewentualny jej wpływ na wykańczanie pokoju. Oby nie było tak, że odmierza ona czas pozostały do wykończenia tego pokoju, podobnie jak mieliśmy do czynienia z kamieniem, z którego wyciosać diament można tylko do 6 lutego, do godziny 18:00. Trzy generatory na lewo? Również nie jest znane ich działanie i cel.

http://w.fotka.pl/a221a3f36a.jpg

Drugi z nich to jedna z dwóch wersji pokoju (dla kobiet - różowy, dla mężczyzn - niebieski), także wykończeniowego. Jeśli przyjrzymy się dokładniej, zobaczymy pod lewym filarem coś srebrnego. Są to ogromne litery "I" oraz "U". Będzie trzeba je przymocować do serca, gdzie widoczne są ślady po nich oraz po miejscach na gwoździe, bądź śruby czy też kołki rozporowe.
W czarnej ramce dałem efekt końcowy. Na podłodze będzie leżała skrzynia z narzędziami (nie widoczna na screenie, tester zdążył już ją użyć). Obok będą też leżały złote farby (również już zebrane), które posłużą do pomalowania owych liter na złoto. Po bokach widzimy okrągłe symbole zawieszone nad filarami. Je także trzeba będzie pomalować na złoto. Płatki róż trzeba będzie rozsypać na sercu, a róże rozłożyć wokół specjalnego miejsca na tekst. I prawdopodobnie będzie możliwość wpisania tam własnego tekstu. Tu także w czarnej ramce efekt końcowy. Najpierw jednak trzeba będzie odsłonić serce z zasłaniającej je chmury.

http://w.fotka.pl/e0a204d997.jpg
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
26 kwietnia 2013
Powęszyłem w różnych miejscach i mam już pewność, że będzie możliwość posiadania dziecka w Smeet.

Czyli poprawnie interpretowałem to, co mówił albetini w swoim wywiadzie na hiszpańskim blogu.

Pozostaje czekać.
Zobacz profil Gerberek na Fotce
26 kwietnia 2013
Tylko niech nie dają dziecka każdemu.
958
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
27 kwietnia 2013
Pewnie będzie pojemnik z zamrożonym zarodkiem do kupienia za 1200 Coins i żeby zarodek rozmrozić trzeba będzie wydać 4x 5000 Boosts, zapłacić za operację wprowadzenia go do macicy (embryotransfer) jakieś 15.000 Dimes oraz wydać 3x 10.000 Boosts. A później już tylko czekać. Normalnie czekało by się 9 miesięcy, ale będzie można skrócić ten czas oczywiście za Coins.

Pewnie będzie też możliwość usunięcia ciąży (koszt 2800 Coins), ale tylko w pierwszych 4 miesiącach jej trwania (liczone według bieżącego licznika, wlicząjąc kupione skrócenia czasu) i tylko na Smeet szwedzkim (se.smeet.com) w pokoju Szpital, a także w pokoju Langenort w domenie międzynarowowej (int.smeet.com).

Gdybanie, wyolbrzymianie, cynizm.

Miłego weekendu.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
31 sierpnia 2013
hejka szukam pana do filmu prywatnego w taki stylu o to link do mojego filmiku http://tinyfileshost.com/download/110139/VlNDQ2N/2 po pobraniu filmiku z wykonaniem moim proszę się zgłosić ustalimy spotkanie kiedy i gdzie mogę zapłacić za spotkanie jak będzie dobrze też mogę dojechać do ciebie pozdrawiam i czekam na konkretnych panu
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
3 września 2013
zacznij zarabiać grubą kasę zobacz jakie to łatwe http://socialmediabar.com/dobrezarobki
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
21 listopada 2013
Ale naśmiecone SPAMEM w temacie.
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
2 stycznia 2014
gra jest git ale to dopiero 2 level
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
12 lutego 2014
Trzymać się tematu! Więc tak...

Już za 2 dni obchodzić będziemy walentynki. W związku z tym oprócz pokoju zadaniowego, o którym nie wspomniałem tutaj i kilku innych, które także miały już swoją premierę, oczekiwać należy "Pokoju różanego" w wersji podstawowej oraz umeblowanej.

Poniżej wersja umeblowana.

http://w.fotka.pl/014/042/effbc4ca8d.jpg
Pisanie na tym forum dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.