Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Cytuj

Koło Fortuny- wielkie oszustwo!!

Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
Pierwszy post w tym wątku. 1 czerwca 2012
Jak większość z Was wie, dziennie można za free zakręcić 3 razy kołem fortuny po uprzednim graniu na maszynach i wygrywać tym samym różnego rodzaju nagrody. Tymi nagrodami są Fame Points, przedmioty(meble itp), ubrania(i dodatki), oraz COINS.
Losowość jak nam wiadomo w zwykłym kole- takim realnym- zależna jest od siły z jaką nim zakręcimy i tutaj także można wybrać siłę, aczkolwiek jest to - UWAGA- WIELKIE OSZUSTWO.
Co mam na myśli?- już tłumaczę.
Mianowicie chodzi o szansę wygrania jakiejś nagrody. Gram od wielu miesięcy w te gry i codziennie 3 razy zakręcam tym kołem.
Pola na które można trafić to:
10 FP, 25 FP, 50FP, 100FP
1 coins, 25 coins, 50 coins, 100 coins
oraz prezenty, których na kole jest wiele i każdy ma inne tło(m.in. żółte, zielone, różowe, fioletowe, pomarańczowe, niebieskie), co odpowiednio oznacza albo prezenty w postaci ubrań, albo mebli albo czegoś innego. Są także smutne minki.
Jeśli jakiś wartości albo pól zapomniałem wypisać, to jest to kwestia słabej pamięci:P

W czym rzecz, skoro nazywam to oszustwem? A w tym, że na palcach jednej ręki zliczę trafienia w coins o wartości 25, 50 i 100. Te z wartością 1 coins zdarzą się raz na tydzień(w porywach!)
Prezenty? Jeśli trafię raz, a czasem 2 razy w tygodniu na jakiś mebel, albo ciuch to już super!( w porywach nawet 4 miałem, ale koszule hawajskie mi się już przejadły...) Na żadne inne pole z prezentem nigdy nie trafiłem!( i to przy tylu próbach!! )
Co się ma do Fame Points...jest to najbardziej wkur...rzecz w tym wszystkim i w smeet!!! Po Waszych dobrych wyliczeniach w ciągu tygodnia mam może z 2-4 trafienia które idzie znieść i to z bólem, ale wszystkie pozostałe to zawsze, ale to zawsze 10 FP...:/ w którym miejscu bym nie zakręcił i na jakiej maszynie nie grał, to zawsze mam 10 FP:/ oo przepraszam, niedawno pare razy trafiłem w 25 FP...aż szkoda się śmiać, bo to bardzo irytujące i jedyne określenie, które mi się nasuwa to-wybaczcie mi ale muszę- ŻAL.PL !
Te nagrody przyznam ze mnie ciekawią, a jakież one są, skoro ja trafiam zawsze na 2 te same-albo meble(wyposażenie), albo żałosne ciuszki, a na tamte wcale...chowają tam nagrodę wartą milion home points czy jaki czort?
Niech mi ktoś na to odpowie w prosty sposób, bo jestem dosyć poirytowany, a może swoje doświadczenie z tym opiszecie? albo wszyscy tak mają?

Tylko błagam, nie mówcie o pechu-to niemożliwe po tylu miesiącach i takiej ilości prób! Bywało, że mając 10 coins dokupiłem 3 kolejne szanse, ale po paru takich akcjach przestałem, bo zrozumiałem, że to bez sen

Ratujcie moją logikę,błagam!
Zobacz profil  na Fotce
konto usunięte
21 lutego 2014
a nie bo 2 razy po 100FP i 25 coins
Pisanie na tym forum dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.