MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Owen: Jestem w planach Fergusona


Napastnik Manchesteru United Michael Owen oznajmił, iż wciąż znajduje się w planach sir Aleksa Fergusona na przyszły sezon.

31-letni snajper podpisał niedawno roczną umowę, która zatrzyma go na Old Trafford co najmniej do czerwca przyszłego roku. Angielski napastnik nie może liczyć jednak na regularną grę, mimo to nie poddaje się i zapewnia, że wciąż ma sporą role do odegrania.

- Menadżer tuż przed końcem sezonu zaprosił mnie do swojego biura i powiedział, że chce mnie mieć na przyszły sezon i że mam sporą rolę do odegrania - oznajmił Owen na łamach Sky Sports News. - Bardzo się ucieszyłem i bez zastanowienia postanowiłem podpisać umowę.

Anglik zdaję sobie sprawę z ciężkiego sezonu jaki czeka Manchester United i wierzy, że w nadchodzących rozgrywkach zaliczy więcej występów.

- Mamy więcej meczów do rozegrania niż inne drużyny - dodał. - W każdym pucharze docieramy praktycznie do końcowej fazy, więc będzie wiele okazji do gry.

- Mój pierwszy sezon był fantastyczny, zagrałem wiele spotkań. Miniony rok był natomiast o wiele spokojniejszy, ponieważ wszyscy byli w formie i każdy dobrze się spisywał na boisku.