MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Ferguson zaprzecza prasowym spekulacjom


Manchester United zdaniem angielskich mediów złożył ofertę Wesleyowi Sneijderowi. Według sir Aleksa Fergusona droga do transferu piłkarza Interu Mediolan jest jednak daleka.

Jeśli chce do nas przyjść, to musi zaakceptować naszą propozycję kontraktu. Nie mamy żadnej nowej oferty. Skończyliśmy rozmawiać ? przyznał Ferguson cytowany przez Mail on Sunday.

Po wygranym meczu z Barceloną (2:1) sir Alex Ferguson zaprzeczył jednak słowom, które pojawiły się w angielskiej prasie.

To kompletny nonsens. Nigdy z nim nie rozmawiałem. Nie ma nic nowego w tym temacie ? stwierdził Szkot.

Sir Alex Ferguson nie musi szukać następcy Paula Scholesa w innym klubie. Lukę po Angliku może wypełnić bowiem Tom Cleverley.

Musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie tej sytuacji, dlatego w meczu z Barceloną szansę otrzymał Tom Cleverley. Fizycznie nie jest najsilniejszy, ale posiada wspaniałą wizję gry. Był dziś naszym najlepszym piłkarzem ? przyznał Ferguson.

Cleverley znakomicie trzymał się taktycznych założeń. Ponadto potrafi szybko podać piłkę i widzi kolegów z zespołu. Dla niego był to wielki wieczór. Jest duże prawdopodobieństwo, że zacznie dla nas sezon ? dodał Szkot.