no to zaczynajmy
idziesz na randkę z osoba powyżej ..nagle on/ona zaczyna Cie całować ..co robisz ?..heh xD
jeżeli już poszedłem z nią na randkę tzn. że mi się podoba a to z kolei mówi samo za siebie , dołączam się xDDD
Myślę ,że nie miałabym nic przeciwko:)
nie miałbym nic przeciwko
złapałbym albo za tyłeczek
albo objął mocno i zaczął sie do niej mocniej przylizywać
złapałbym albo za tyłeczek
albo objął mocno i zaczął sie do niej mocniej przylizywać
up. :)
Sry Dolny :D na randke to bym nie szedl :D ewentualnie na piwo ale wiesz bez calowania ^^
hahaha;D
Z Karolem? Hmm...z płaczem to bym napewno nie uciekła;-))
Z Karolem? Hmm...z płaczem to bym napewno nie uciekła;-))
`ejj.. no sorry, ale nie gustuję w dziewczynach` ;DD
Nie gustuje w młodszych:D
randa udana ...... dobrze zakończona :P
:) nic nie robię;-D
odwzajemniam się całując w policzek i mówię - nie rób tego proszę, właśnie znalazłem świetną pracę ;)
Nie umówiłabym się na randke:)
ja z Tobą też hahaha
No to dobrze;)
Koleżanka wyżej raczej by mnie nie zaczeła całować :)
Raczej nie;)
nie wiem.. spontan ^^
popłakałabym się i uciekła z krzykiem xD
z Panią wyżej nie, ale z Panią wyżej xxSzEkoLaDkAxx już chętnie :D
Aby dodać post, musisz się zalogować.