dokładnie xD
ostatni post wygrywa
no to już wygrałam
ah a ty dalej sobie to wmawiasz xD
ja sobie niczego nie wmawiam
kochana ja to wiem
kochana ja to wiem
Oj to jest naprawdę ciężki przypadek schizofrenii ,ale nie bój nic wspieramy cię:d
dzięki:P
alez nie ma za co:D
to nie dziękuje:P
Okay xD
=D
i tak nie wygrasz;p
i ja:)
:)
xD
:)
ja chce wygrać
pozwólcie mi spełnic to marzenie:lol2:
pozwólcie mi spełnic to marzenie:lol2:
;d
to będzie dzień jak każdy inny, każdy będzie robił to co zawsze...ale zmieni się oblicze ziemi...nadejdą katastrofy, powodzie,wypadki,pożary...wtedy nadejdzie koniec Świata...
i wtedy ostatnia osoba która wpisze się tu wygra xD
i wtedy ostatnia osoba która wpisze się tu wygra xD
może ja:)
:D
Aby dodać post, musisz się zalogować.