ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

trzeba :) bo zycie jest wspaniałe :D
no haha:P
;]no taki lajf :D
no to usmiech to podstawa ;)
wiem wiem
ja jak się nie usmiechne to jestem chora:P
podobnie jak ja;D
pozytywne nastawienie do zycia-to mi się podoba:)
:)
;]
; ))))
keep smiling
widze że wszyscy mają humorek:)
a jakżeby inaczej:)
po co się smutać ; ddd
trzeba się cieszyć tym co się ma ;pp
Własnie ze nie wygracie bo ja wygram:)
lilka1414:
Własnie ze nie wygracie bo ja wygram:)

no właśnie widzę 50 postów w parę minut
;p
;]
to spadam na razie
pa xD
xD
1 146 147 148 149 150 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.