widzę że was coś na reklamę zebrało ostatnio
ostatni post wygrywa
:D
bo Paula to jest krowa
na max-a odlotowa
co budyń robi pełen łask
a pyszny tak że niezły smak
wanilia czeko-czekolata
ta krowa okulary wkłada
oto Paula mega gwiazda
budyn w łaty ale jazda
na max-a odlotowa
co budyń robi pełen łask
a pyszny tak że niezły smak
wanilia czeko-czekolata
ta krowa okulary wkłada
oto Paula mega gwiazda
budyn w łaty ale jazda
bo Paula to jest krowa
na max-a odlotowa
co budyń robi pełen łask
a pyszny tak że niezły smak
wanilia czeko-czekolata
ta krowa okulary wkłada
oto Paula mega gwiazda
budyn w łaty ale jazda
to brzmi jak reklama klubu sportowego FALUBAZ
to brzmi jak reklama klubu sportowego FALUBAZ
nie...
to brzmi jak reklama budyniu w kubku
bo to jest reklama tego budyniu ;)
to brzmi jak reklama klubu sportowego FALUBAZ
chcesz obrazić mój klub,bo Ci tematy usunęłam>?
Ty masz 3 czy 30 lat?
Ty masz 3 czy 30 lat?
od twojego marudzenia mnie mdli , jak to jest że takiej nudziarze dali moda w tym klanie
:tequila:
od twojego marudzenia mnie mdli ,
ja marudzę :crylol:
człowieku ogarnij -.-
zresztą...koniec tematu. Nie ma z kim gadać widzę.
no właśnie temu spadam na naszą klasę zaraz
To dzisiaj się znowu wpisze na początek nowego dnia
;p
;
;D
:DD
;)
:D
karmel ciastko czekoooolada
Twix-nijmy to razem
;D
Aby dodać post, musisz się zalogować.