ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

widzę że was coś na reklamę zebrało ostatnio
:D
bo Paula to jest krowa
na max-a odlotowa
co budyń robi pełen łask
a pyszny tak że niezły smak
wanilia czeko-czekolata
ta krowa okulary wkłada
oto Paula mega gwiazda
budyn w łaty ale jazda
kingusss3:
bo Paula to jest krowa
na max-a odlotowa
co budyń robi pełen łask
a pyszny tak że niezły smak
wanilia czeko-czekolata
ta krowa okulary wkłada
oto Paula mega gwiazda
budyn w łaty ale jazda

to brzmi jak reklama klubu sportowego FALUBAZ
akm990:
to brzmi jak reklama klubu sportowego FALUBAZ

nie...

to brzmi jak reklama budyniu w kubku
bo to jest reklama tego budyniu ;)
akm990:
to brzmi jak reklama klubu sportowego FALUBAZ

chcesz obrazić mój klub,bo Ci tematy usunęłam>?
Ty masz 3 czy 30 lat?
PannaDygresja93:
Ty masz 3 czy 30 lat?

od twojego marudzenia mnie mdli , jak to jest że takiej nudziarze dali moda w tym klanie
:tequila:
akm990:
od twojego marudzenia mnie mdli ,

ja marudzę :crylol:
człowieku ogarnij -.-
zresztą...koniec tematu. Nie ma z kim gadać widzę.
no właśnie temu spadam na naszą klasę zaraz
To dzisiaj się znowu wpisze na początek nowego dnia
;p
;
;D
:DD
;)
:D
karmel ciastko czekoooolada
Twix-nijmy to razem
;D
1 142 143 144 145 146 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.