31 Oktober 2009
No u mnie też xD szokujące:D
31 Oktober 2009
A no:D
Dobrze wiedzieć że jeszcze ktoś prócz mnie ma dziś sobotę xD
31 Oktober 2009
cała sala spiewa z nami...:nutki:
31 Oktober 2009
czemy tu nikt nie śpiewa??
31 Oktober 2009
" To nie ja byłam Ewą" xD