Komentarze (20)
Cont șters
19 Ianuarie 2011
Ładnie, popracuj jeszcze na tricem
Cont șters
15 Octombrie 2010
łapa dwa razy większa ;D
Cont șters
16 August 2010
ciebie to sie tu nie spodziewalem :d
Cont șters
3 Iunie 2010
aj aj aj, no jest roznica ale bicek cos krociutki.. poprawiaj go, modlitewnik powinien zalatwic sprawe
Cont șters
6 Mai 2010
Elegancko !
debilos1920
4 Mai 2010
oby tak dalej :)
Cont șters
4 Mai 2010
no roznica spora :)
Cont șters
3 Mai 2010
no roznica jest;]
Cont șters
3 Mai 2010
tak ;)
CofnijSie
3 Mai 2010
to jest napewno sierpien 2009 ? ;]
Cont șters
3 Mai 2010
co nie zmienia faktu ze roznica jest mega duzo, jakos w czerwcu koncze cykl na ph to sie pochwale efektami ;P
Cont șters
3 Mai 2010
i wszystko jasne
Cont șters
3 Mai 2010
fotka byla robiona po barkach :P
Cont șters
3 Mai 2010
duzo zalezy od genetyki czlowieka
Cont șters
3 Mai 2010
ale różnica jest wielka:) oby tak dalej...
Cont șters
3 Mai 2010
no ewentualnie foto z 2010 świeżo po treningu wtedy nie ma co sie dziwic , jak łapka pod pompowana do foty ;]
Cont șters
3 Mai 2010
dobry trening, 0 uzywek i jest :)
Cont șters
3 Mai 2010
ja to się zastanawiam jak mu się udało w 8 miesięcy takie barki wyhodować
RAMIX
3 Mai 2010
brawo
Cont șters
3 Mai 2010
widać ogromna poprawę