1sze zdjecie 1 rok stazu, teraz ponad 2.5 roku
Komentarze (13)
Akun dihapus
17 Juni 2012
dużo soczku oj dużo :)
Akun dihapus
10 Maret 2012
po pierwsze jak ktos cwiczy na silce conajmniej 5 lat to ma jakies pojecie na temat tego w ile czasu mozna cos zrobic , powiem ci tak jezeli na tym drugim foto to jestes ty, to musiales ostro kuc dupe zeby przez 1,5 roku tak przyjebac, ale zapewne to wielka sciema
OjciecDyrektor22
11 Desember 2011
ile na nowej focie w klacie a ile na starej ?? i łapka też ?? nie ma lipy , chcieć=móc :D przy odpowiednim podejściu :)
Akun dihapus
22 Oktober 2011
Widze ze dobrze jadles ;) Oby tak dalej pzdr
Akun dihapus
21 Oktober 2011
Mam pytanie , masz moze zdjecie z przodu , jak sie zmieniles ; )) ?
Akun dihapus
21 Oktober 2011
Te no ziomballl-Szacun:)
Ku...rwa jaka róznica masakra muszę odżywke sobie kupić i zacząć trening pożądny:)pozderko
Ku...rwa jaka róznica masakra muszę odżywke sobie kupić i zacząć trening pożądny:)pozderko
DuntTouchIt
21 Oktober 2011
lepiej wstaw cały pokój %-) hahaa
Akun dihapus
21 Oktober 2011
no może nie pamiętam :) / Arczi za niedługo wkleję moją półkę z odzywkami
moon1994
20 Oktober 2011
Białko z ostrowi
Akun dihapus
20 Oktober 2011
na pierwszym pewnie cos okolo 80kg różnica jest ogromna
Akun dihapus
20 Oktober 2011
co brałeś ? ?? ?
Akun dihapus
20 Oktober 2011
na pierwszym nie pamiętam :) na drugim 105
Akun dihapus
20 Oktober 2011
jaka waga na pierwszym i drugim zdjeciu?