kulturystyka - nasze postępy cz.2 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

nasze postępy cz.2

Zdjęcie 70 z 74 · 19 Aprilie 2011 · 27 komentarzy

Komentarze (27)

31 Decembrie 2014
heh
28 August 2012
rok temu było lepiej moim zdaniem wieksza defincje miałeś
5 Martie 2012
Ja tez zbytnio róznicy nie widze
23 Noiembrie 2011
co ty gadasz bicek i tricek też poszedł w górę :)
24 Octombrie 2011
Jedyne co urosło to barki i brzuch :)
24 Octombrie 2011
@duzybicek co ma pępek do reszty sylwetki? popatrz na żyły, widac w identyko miejscach, dobrze dobrze ;)
7 Octombrie 2011
sam jestes matoł nie wiem to nie pisz
7 Octombrie 2011
hahhaa matoły...toż to inna osoba jest..np spojrzcie na pępek
26 Mai 2011
Terk, myslisz że takie rzeczy w takim tępie na suplach są nie są możliwe ? to jesteś w błędzie ;)
19 Mai 2011
oooo toka zmiana ok rozumiem a nie http://www.fotka.pl/grupa/4102/kulturystyka/Fotki/25,nasze_postepy_cz2/70031125 oni mysla ze typek na samych odzywkach dal hahaha
2 Mai 2011
może wina światła ale po lewej lepiej mi się podoba
23 Aprilie 2011
całkiem niezłe
21 Aprilie 2011
chociaż ktoś coś normalnego napisał he
21 Aprilie 2011
w slipki i na plaze,rozpalac rozzazone cipeczki:)
21 Aprilie 2011
2010 na pompie po treningu chyba
20 Aprilie 2011
Łapy wydają się pełniejsze , barki poszły znacząco z tego minimalnie fatu wpadło ale tak to git majonez jest.
20 Aprilie 2011
2010 jest lepsze ..
20 Aprilie 2011
w sumie nie wiem co się zmieniło przez ten rok ;)
20 Aprilie 2011
2010 dobra rzeźba ;)
20 Aprilie 2011
2010 po treningu 2011 przed jak dobrze spompuje dorzucę inną fote
20 Aprilie 2011
w 2010 wydaje sie jak by klata była nabita i łapy żylaste , w 2011 tego az tak nie widac hmmm no i brzuch opuściłeś
20 Aprilie 2011
Może to przez światło albo aparat ale 2010 wygląda lepiej
20 Aprilie 2011
Też tak sądzę jak kolega poniżej.
20 Aprilie 2011
Moim zdaniem 2010 było lepiej XD
20 Aprilie 2011
jest dobrze ale czy na rok czasu to az taka duza zmiana ? wg. mnie nie , ale jest dobrze pozdro :)
20 Aprilie 2011
no nieźle ;)
20 Aprilie 2011
zajebiscie :]