aktualna forma(2 miesiace na siłce) po 10 miesiacach bez cwiczen :D
Komentarze (24)
Cont șters
23 Decembrie 2010
Bosko ! :)
Cont șters
17 Decembrie 2010
elegancko wszystko :) nic dodac nic ujac
Cont șters
6 Decembrie 2010
kumple :D drązek i jeszcze więcej drążek :D ! a bd dobrze juz jest konkretnie :)
Pozdro !
Pozdro !
Cont șters
23 Noiembrie 2010
No no, imponujące ;) Trenuj masz dobre zadatki ;)
moon1994
21 Noiembrie 2010
Niee, nie brzebijają barków sniza ;D
Cont șters
20 Noiembrie 2010
No chłopak masz zaj...... predyspozycje
Szacunek za ciężką pracę i obyś walczył dalej!
Z mojej strony szacunek wielki!!
Szacunek za ciężką pracę i obyś walczył dalej!
Z mojej strony szacunek wielki!!
Cont șters
20 Noiembrie 2010
prawy bark ciut chyba większy xD albo tylko jest wyżej :P ale plery to masz w!#%$** naj naj
Cont șters
20 Noiembrie 2010
mega.....
Cont șters
20 Noiembrie 2010
te zdecydowanie przebijają każde w owym albumie.
Cont șters
20 Noiembrie 2010
Kozak :P ^ ^
Cont șters
20 Noiembrie 2010
zajebiście;)
Cont șters
20 Noiembrie 2010
Mega rzeźba ;) Gratulacje.
th3rmo
20 Noiembrie 2010
dzieks
Cont șters
20 Noiembrie 2010
mega jest;] zazdroszcze;] i te barki;]
Cont șters
19 Noiembrie 2010
obrecz barkowa , estetycznie :P
Maaaarcinek21
19 Noiembrie 2010
zajebista proporcja...zazdroszcze...
Cont șters
19 Noiembrie 2010
symetria.. ładnie :)
Falek1313
19 Noiembrie 2010
szacun, zajeb*sta rzeźba
Cont șters
19 Noiembrie 2010
świetnie ale czy prawy bicek nie jest troszke mniejszy?
Cont șters
19 Noiembrie 2010
Eleganckie proporcje
Cont șters
19 Noiembrie 2010
jest co podziwiać
Cont șters
19 Noiembrie 2010
bardzo ladnie
Cont șters
19 Noiembrie 2010
Konkretnie :) szacun za barki i prostowniki.
Cont șters
19 Noiembrie 2010
git