Komentarze (18)
Cont șters
17 Iulie 2010
Tak jak i ty damski
PiTeReQ
17 Iulie 2010
damskie majtki Masz :D
Cont șters
7 Iulie 2010
ale słodki jest :) da rade :))
Cont șters
6 Iulie 2010
http://www.fotka.pl/grupa/848279/Muscularpower_Bodybuilding/ ZAPRASZAM NA NAJLEPSZE FORUM KULTURYSTYCZNE FOTKI !
Cont șters
6 Iulie 2010
Ile ważysz ?
Cont șters
4 Iulie 2010
barki sa slabe
chlopaki maja racje
chlopaki maja racje
Cont șters
4 Iulie 2010
barki ćw bo resztę łap masz za duża w stosunku do malutkich barków, klate skos w gore tyraj, nogi rozbij, zrób coś z brzuchem i ogólnie masuj wszystko;)
Cont șters
4 Iulie 2010
masz ale malutkie :)
Cont șters
3 Iulie 2010
mam barki wiec nie oceniaj pochopnie :)
moon1994
3 Iulie 2010
Ma
Cont șters
3 Iulie 2010
ma
Cont șters
3 Iulie 2010
nie ma barków
Cont șters
3 Iulie 2010
a ja powiem co zawsze mowie w takiej sytuacji brudne lustro :P
moon1994
3 Iulie 2010
barki są tylko kaptury napiął i takie wrażenie że małe barki.
Cont șters
3 Iulie 2010
zero barków...
kamios45
3 Iulie 2010
chyba mase robi to brzucha nie wyrzeźbi wiesz :)
Cont șters
3 Iulie 2010
i kaptury
Cont șters
3 Iulie 2010
brzuch do poprawy