Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
kulturystyka

kulturystyka

Larissa Reis w BB-MAGAZINE #10 [ www.bb-mag.pl ]

Strona:www.bb-mag.pl
Facebook:www.facebook.com/BodyBuildingNews

Siema! Jak tam? Robicie już wycinkę pełną parą, czy może masa, masa i masa jeszcze raz? Dobra, zacznijmy od głównej niespodzianki, o której zapewne już wiecie z wcześniejszego losowania (wypijmy BCAA Xtra Drink za Larissę i BB-MAG) na naszym Facebooku: gościem specjalnym tego numeru jest nie kto inny jak Larissa Reis! Co jeszcze? Larissa dołącza do BB-MAG Team (zapowiedź wkrótce).

Gorąca pora już jest, więc by dodać nieco temperatury (nie będziemy się rozdrabniać, hehe) zerknijcie na artykuł Natalii Mlekickiej o Pole Dance. Jeżeli chcecie redukować tłuszczyk na plażę, to artykuł Kuby Mauricza o spalaczach będzie idealny. Nie ma wycinki bez aerobów i treningów na siłce, a podczas nich często można nabawić się kontuzji stawów - w sam raz na tekst o ochronie i profilaktyce stawów. Co słychać u brązowego medalisty ME, Tomka Pabiniaka? Co myśli Larissa Reis? Przekonacie się czytając wywiady! A może walka DAA Vs. Koks lub Dieta Lean Gains? Nie ma problemu.

Zapraszamy standardowo do konkursów (Trec, Iron Horse, Activlab, Ofra Sport), nowych losowań (Nutrend) i naboru testu supli (Hi Tec)! Dodatkowo relacje z zawodów i info o zbliżających się eventach!

Bądźcie z nami na bieżąco!


Konto usunięte
kufa co to jest? ;d
16 August 2012
więcej komentarzy (-4)
| Fotka.com