Spadki po świętach i noworocznym chlaniu :)
Komentarze (5)
Cuenta eliminada
24 Enero 2012
nie jest źle po tej przerwie ;D ciśniesz ;d
dzastin7
23 Enero 2012
ładnie :D
DuntTouchIt
22 Enero 2012
Pawwccioo700 - no pewnie , przecież ja 31 w łapie mam a dupę mam szerszą niż plecy.:woot:
xXxMartinekxXx
22 Enero 2012
dobrze jest
Cuenta eliminada
22 Enero 2012
nooo widać spadki słabiutko ddd