Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd

Klan Elblag poleca!

Koncert w EDENIE - 20.12.2008r. o godz. 19.00 legendarny polski zespół Oddział Zamknięty zawita ponownie do Klubu Muzycznego EDEN i zagra z elbląską kapelą Largo aby ponieść fanom radosną energię nadchodzących świąt.
Oddział Zamknięty to zespół z blisko 30-letnim doświadczeniem scenicznym, mając w swoim dorobku wiele płyt i przebojów będących kanonem polskiego rocka. Warto tu wspomnieć takie utwory jak "Andzia", "Zabijać siebie", "Party". Te utwory oprócz kilku innych zostały uwiecznione na płycie, którą w ilości 100szt. Będzie można otrzymać podczas koncertu w EDENIE jako prezent mikołajkowy. Płyty te podpisane będą przez członków zespołu a warunkiem ich otrzymania jest wrzucenie do puszki dowolnej kwoty. Zebrane środki finansowe przeznaczone zostaną na zakup prezentów mikołajkowych dla wskazanej przez publiczność rodziny. Więcej informacji na WWW.oddzialzamkniety.COM.

Zespół Largo to elbląscy muzycy grający w nurcie hard rocka, którego brzmienie uatrakcyjnia damski wokal. Skład zespołu: Agata Janicka - wokal, Paweł Parczyk - bas, Piotr Olszewski - gitara, Karol Olszewski - gitara, Maciej Rokoszny - perkusja.
Bilety w przedsprzedaży w cenie 19zł do nabycia w sklepie muzycznym VIDMUZ przy ul. Brzozowej, sklepie muzycznym H&D w Gildii Kupców Żuławskich oraz w EDENIE. W dniu koncertu bilety będzie można nabyć w cenie 25zł.
Konto usunięte
Elbląg { my town } , * { znaky }
10 maja 2009
Konto usunięte
no no sylwek w edenie bedzie naj lepszy pozdro dla ekipy co tam bedzie:)
26 grudnia 2008
Anja
Idę :tak:    
12 grudnia 2008
więcej komentarzy (-2)