LuznyGosc
LuznyGosc
  27 lutego 2012 (pierwszy post)

Jak wrażenia po koszykarskim weekendzie z gwiazdami NBA? Dzisiejszy mecz na dobrym poziomie, walka do samego końca. Myślałem, że wschód jeszcze rzutem na taśmę wygra, po dobrej gonitwie. MVP został Kevin Durant, który uzyskał 36pkt i 7 zbiórek, a nie Kobe, jak wszyscy chcieli. Podobny wynik uzyskał James - 36pkt, 6 zbiórek i 7 asyst. Bryant natomiast wyprzedził Jordana w ilości rzuconych punktów w NBA All Star. Myślę, że dzisiejszy pojedynek złagodził niesmak po wczorajszych konkursach, które były mało emocjonujące.

Pozdrawiam fanów.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 lutego 2012

dobrze ze wygrał Zachód i kolejny raz utarto nosa Miami
mecz taki sobie - były ciekawsze - dopiero czwarta kwarta dość powaznie zagrana
na minus - faul Wade'a ? ( jak to się odmienia ) na Kobe
myślę że to było niepotrzebne

co do konkursów - bez większych rewelacji chociaż trochę lepszy niż rok temu
wynik drużyn o prawie 40 sec lepszy , za 3 też dość dobry poziom , skill - pierwsza runda dobra druga to już Parker za wysoko postawił poprzeczkę , konkurs wsadów - z tych wszystkich najlpeszy był chyba ten na dwie piłki i chyba załużone zwycięstwo - wolu już takie niż skoki przez samochód czy motor

na mega minus - studio w C + ( zwłaszcza podczas konkursów )

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lutego 2012

nie oglądałem;/
poproszę jakiś dobry link do akcji z meczu lub konkursu wsadów jak można

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: nie oglądałem;/ poproszę jakiś dobry link do akcji z meczu lub konkursu wsadów jak można

na NBA.com pewniew wszystko jest
od tego roku chyba mozna obejrzec każdy mecz tam
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lutego 2012
RexMundi
RexMundi: na NBA.com pewniew wszystko jest od tego roku chyba mozna obejrzec każdy mecz tam

no obejrzałem sobie Top10 z meczu, LeBron sam na 5 miejscach ale i tak wygrał Koby. Miodzio

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Chudy
Chudy
  27 lutego 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Jak wrażenia po koszykarskim weekendzie z gwiazdami NBA

wsady z ASG lepsze od tych z SDC :wtf:
meczyk dobry na koncu widac bylo spinke ze strony Jamesa i Bryanta , jeszcze co do SDC nie wiem jakim cudem Evans mogl to wygrac :wtf:

RexMundi
RexMundi: od tego roku chyba mozna obejrzec każdy mecz tam


obejrzec mozesz jak masz wykupione League Pass
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.