WueRZet
WueRZet
  24 maja 2009 (pierwszy post)



Już w środę 27 maja o godzinie 20.45 czasu środkowoeuropejskiego na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zostanie rozegrany finał UEFA Champions League.


vs.


Q. Jaki obstawiacie wynik tego spotkania ?

Q. Jak waszym zdaniem będzie wyglądał finał ? Czy zobaczymy piękną, otwartą grę z obydwu stron ? Czy może raczej defensywny, antyfutbol ?

Q. Kto będzie bohaterem tego spotkania ?


To już ostatni taki temat w tym sezonie, więc proszę o kulturalną dyskusję jak zwykle :piwo: ;)
wislak19892
wislak19892
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: i wszystko jasne

Dokładnie :) Szacunek dla obu drużyn za walke ale nie ukrywam że byłem za Barcą...
wyrafinowany
wyrafinowany
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ALe kibice Barcy atmosferę spotkania podgrzewali, świetnie sie bawili


każdy by się bawił na ich miejscu :)
WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009

Co tutaj można pisać. Piękny wieczór :zakochany: Wygrał najlepszy zespół i tyle :brawo:

MU grał taki piach, że aż wstyd. Nie wiem co się z Nimi stało :nie:

19 finał Darka Szpakowskiego :rock: I aż szkoda, że za rok usłyszę Borka i "znaffce' Kołtonia (chociaż pewnie zamiast Juskowiaka będzie komentował jego kompan Kowalczyk) ^^

wyrafinowany
wyrafinowany
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 19 finał Darka Szpakowskiego


z roku na rok gorszy :zonk:

dziś to była taka tragedia, że po prostu szlag trafiał, jak można było tak kaleczyć finał, jak można było pierniczyć od rzeczy w czasie hymnu Ligi Mistrzów :zonk:

TRAGEDIA!!!
WieslawToFrajer
WieslawToFrajer
  27 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: dziś to była taka tragedia, że po prostu szlag trafiał, jak można było tak kaleczyć finał, jak można było pierniczyć od rzeczy w czasie hymnu Ligi Mistrzów


Puziol i Bozian... :rotfl:

Barca wygrała, piękny futbol, świetny mecz.
O to chodziło !
;]
WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009

Nie chce mi się wracać i znowu czytać masy stron, ale ktoś tam znowu narzekał na "Puziola". A tak powinno się wymawiać jego nazwisko.

WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Puziol

Prorok, czy co :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak powinno się wymawiać jego nazwisko.

ALe jesteśmy w Polsce nie w Katalonii:ssh:
Mnie na studiach uczą, iż powinniśmy używać polskiego języka:tak:
WieslawToFrajer
WieslawToFrajer
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prorok, czy co

Przez tyle lat był Pujol, Szpaku chce byc trendi i zaczął mówc Puziol, cóż bywa.
Bez spinek ;]
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: ak można było pierniczyć od rzeczy w czasie hymnu Ligi Mistrzów

To i mnie zdenerwowało :and:
wyrafinowany
wyrafinowany
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce mi się wracać i znowu czytać masy stron, ale ktoś tam znowu narzekał na "Puziola". A tak powinno się wymawiać jego nazwisko.


wiesz to jeszcze się da znieść, ale to co wygadywał o tym, że Scholes strzelił gola w finale '99 (minutę później mówił, że w nim nie grał, bo pauzował za kartki) czy krzyczeniu o błędzie sędziego Busakiego (prawie jak jeszcze bardziej wkurzające mnie Wiesego - Iwańskiego w finale P.UEFA) wołało o pomstę do nieba.
WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ALe jesteśmy w Polsce nie w Katalonii

Więc jest to "Puy(czytane jako "y" nie "j")ol, a nie Pujol. Bo skoro żyjemy w XXI wieku to używajmy obecnego języka, a nie gramatyki sprzed lat gdzie Y czytano jak "j" ;]
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009

e,o,y,u - nazwisk kończących się na te litery nie odmieniamy:nie:

WueRZet
WueRZet
  27 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: wiesz to jeszcze się da znieść, ale to co wygadywał o tym, że Scholes strzelił gola w finale '99 (minutę później mówił, że w nim nie grał, bo pauzował za kartki)

To mnie rozbiło :D Miał tego dzisiaj więcej. Ale to chyba Jusko na koniec powiedział, że kolejne w tym roku trofeum po ME jedzie do Hiszpanii. Albo się przesłyszałem :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przez tyle lat był Pujol, Szpaku chce byc trendi i zaczął mówc Puziol, cóż bywa.

A ja od kiedy studentka iberystyki powiedziała, że tak powinno się czytać to nazwisko mówię Puziol. Więc muszę być naprawdę trendi ;]
ToTylkoJaSzaraQ
Posty: 10375 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 190
ToTylkoJaSzaraQ
  27 maja 2009
Manchester : > nic nie pokazał :ninja: :P
:crylol:Cała prawda:/
totylkojaszaraq@fotka.pl
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.