Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 lutego 2012 (pierwszy post)
WTOREK
18:00 Rubin Kazań - Olympiakos Pireus
18:30 Sporting Braga - Besiktas Stambuł
20:45 Bayer Leverkusen - FC Barcelona
20:45 Olympique Lyon - APOEL Nikozja

ŚRODA
18:00 Zenit Sankt Petersburg - Benfica Lizbona
20:45 AC Milan - Arsenal Londyn
21:30 Belgia K - Irlandia Północna K
21:30 Grecja K - Bośnia Hercegowina K

CZWARTEK
19:00 Ajax Amsterdam - Manchester United
19:00 AZ Alkmaar - RSC Anderlecht
19:00 Lazio Rzym - Atletico Madryt
19:00 Legia Warszawa - Sporting Lizbona
19:00 Victoria Pilzno - Schalke 04 Gelsenkirchen
21:05 FC Porto - Manchester City
21:05 Hannover 96 - Club Brugge
21:05 Steaua Bukareszt - Twente Enschede
21:05 Stoke City - Valencia CF
21:05 Trabzonspor SK - PSV Eindhoven
21:05 Udinese Calcio - PAOK Saloniki
21:05 Wisła Kraków - Standard Liege

TYPOWANIE TRWA DO WTORKU 14 LUTEGO DO GODZINY 18:00!!!

TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE, KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
7Luker7, AdRianoXX, Alucard, DarekLowcaSzparek, egze, Enkido, FejkiemJestem, golden18, Goniec, Gothiclady, Gutek909, JestemMistrzu, Kovacs, kuba92762, kzyhu, LeonGrande, Maqdalena, Marek1991BrD, mus10, MuyBueno, NieMamDloni, NuTiiiiii, Patrishia, Radomatu11, Renifer, RexMundi, thomas893, wodzu2377, wojtecky, WueRZet, xNumber1x, Zludny

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 lutego 2012
xNumber1x
xNumber1x: To nie wiem po jaką cholerę nie którzy oddają typy gdy się dowiedzą, że mecz jest wcześniej .. jak mecze przekładają na drugi dzień to się liczą ..

Tak jak Rex wcześniej napisał w innym temacie jak niespodziewanie mecz zaczął się wcześniej niż termin to dany mecz jest anulowany. Na drugi dzień to zupełnie co innego.

xNumber1x
xNumber1x: jak miałoby być głosowanie czy dopuścić typy JestemMistrzu do typera to na nie..

To w ogóle nie podlega dyskusji. Ta zasada powstałą jeszcze zanim brałem udział w typerze, a to już moja 5 edycja nie licząc Mundialowego.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie trolluj ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 lutego 2012
Enkido
Enkido: 21:30 Grecja K - Bośnia Hercegowina K

Rozpocznie się o 14.

Enkido
Enkido: 21:30 Belgia K - Irlandia Północna K

Pierwszy gwizdek o 20.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kombatant

no fajnie tylko dlaczego nie wspomnisz że przegrałeś kwalifikacji przed typerem głównym z Maqdalena i to ona awansowała do Typera

nie rób zamętu bo dobrze wiesz że odpadłeś w uczciwej walce

Konto usunięte
Konto usunięte: Ona pewie ma dobre uklady, dlatego prowadzi w typerze, ktos jej podsyla wyniki

wiadomo że odpisuje wyniki od najlepszych - ale ostatnie tajne typy zweryfikuja jej wiedzę

xNumber1x
xNumber1x: brak słów ..

...brak argumentów
...Ignorance is bliss...
Goniec
Goniec
  15 lutego 2012

Oddawajcie wcześniej typy a nie w ostatniej chwili to nie będzie żadnych problemów :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2012

dalej jestem za referendum i zmianami.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Oddawajcie wcześniej typy a nie w ostatniej chwili to nie będzie żadnych problemów :)


100% poparcia

NuTiiiiii
NuTiiiiii: dalej jestem za referendum i zmianami.


zgłoś swą kandydaturę na prowadzącego przyszłej edycji i jak nim zostaniesz to wprowadzisz te swoje zasady , na razie gramy wg starych sprawdzonych reguł , jakoś nikomu to nie przeszkadzało
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 100% poparcia

Zgadzam się w zupełności.

Konto usunięte
Konto usunięte: zgłoś swą kandydaturę na prowadzącego przyszłej edycji i jak nim zostaniesz to wprowadzisz te swoje zasady

Już to widzę jak mu się uda przeforsować swoje zasady :rotfl: Mi się z głupią drabinką nie udało :p

Btw. nie zmienia się reguł podczas gry ;)

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zgłoś swą kandydaturę na prowadzącego przyszłej edycji i jak nim zostaniesz to wprowadzisz te swoje zasady , na razie gramy wg starych sprawdzonych reguł , jakoś nikomu to nie przeszkadzało

po 1. jeśli bym miał prowadzić walniecie focha i nie wystartujecie wg innych zasad niż dotychczasowe
po 2. odchodzę z foruma, ps na razie plota ;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  15 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: po 1. jeśli bym miał prowadzić walniecie focha i nie wystartujecie wg innych zasad niż dotychczasowe


tak jak napisałem , zgłoś swa kandydaturę , jeśli zostaniesz wybrany to niby czemu mielibyśmy nie uczestniczyć w typerze? wtedy trzeba się podporządkować decyzji większości

Winterfell
Winterfell
  15 lutego 2012

Odpisuję od najlepszych, a dla zmyłki mam najwięcej pktów, co by nie budzić podejrzeń, mając tyle samo co osoba od której kopiuję. :zabawa: ;-D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak napisałem , zgłoś swa kandydaturę , jeśli zostaniesz wybrany to niby czemu mielibyśmy nie uczestniczyć w typerze? wtedy trzeba się podporządkować decyzji większości

mi kzyhu liczyć się nie chce ;p
z resztą jeszcze się zastanowie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kzyhu
kzyhu
  15 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: mi kzyhu liczyć się nie chce ;p


to nie wprowadzaj niepotrzebnego zamieszania :and: , pomysły to trzeba zgłaszać przed rozpoczęciem edycji a nie w środku

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie wprowadzaj niepotrzebnego zamieszania , pomysły to trzeba zgłaszać przed rozpoczęciem edycji a nie w środku

ja to już zgłaszałem, ale nie zgodziliście się
spoko teraz odpuszczam, powalczę w następnej edycji

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kuba92762
kuba92762
  15 lutego 2012

Nie chce mi się wracać kilka stron do tyłu, ale jeśli chodzi o to czy można głosować po czasie, ale tylko na te mecze co jeszcze sie nie rozpoczęły to jestem przeciw.
Jakaś dyscyplina jednak musi być tymbardziej, że problem nie dotyczy nowicjusza, a na głosowanie w tej kolejce akurat było bardzo dużo czasu:)

Gutek909
Gutek909
  15 lutego 2012

kurde jakoś nigdy problemów o to nie było :zonk:

zasady są określone i się tego kurde trzymajmy.
tak jak Elliot powiedział, zasad w trakcie gry się nie zmienia.
Nad zmianami można się dopiero zastanowić w następnej edycji i koniec .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.