Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  10 lutego 2012 (pierwszy post)
WTOREK
18:00 Rubin Kazań - Olympiakos Pireus
18:30 Sporting Braga - Besiktas Stambuł
20:45 Bayer Leverkusen - FC Barcelona
20:45 Olympique Lyon - APOEL Nikozja

ŚRODA
18:00 Zenit Sankt Petersburg - Benfica Lizbona
20:45 AC Milan - Arsenal Londyn
21:30 Belgia K - Irlandia Północna K
21:30 Grecja K - Bośnia Hercegowina K

CZWARTEK
19:00 Ajax Amsterdam - Manchester United
19:00 AZ Alkmaar - RSC Anderlecht
19:00 Lazio Rzym - Atletico Madryt
19:00 Legia Warszawa - Sporting Lizbona
19:00 Victoria Pilzno - Schalke 04 Gelsenkirchen
21:05 FC Porto - Manchester City
21:05 Hannover 96 - Club Brugge
21:05 Steaua Bukareszt - Twente Enschede
21:05 Stoke City - Valencia CF
21:05 Trabzonspor SK - PSV Eindhoven
21:05 Udinese Calcio - PAOK Saloniki
21:05 Wisła Kraków - Standard Liege

TYPOWANIE TRWA DO WTORKU 14 LUTEGO DO GODZINY 18:00!!!

TYPY ODDAJEMY W TYM TEMACIE, KAŻDY ZBĘDNY POST DO CZASU ZAKOŃCZENIA TYPOWANIA = BAN

JOKERA oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa JOKER!!!

TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY
7Luker7, AdRianoXX, Alucard, DarekLowcaSzparek, egze, Enkido, FejkiemJestem, golden18, Goniec, Gothiclady, Gutek909, JestemMistrzu, Kovacs, kuba92762, kzyhu, LeonGrande, Maqdalena, Marek1991BrD, mus10, MuyBueno, NieMamDloni, NuTiiiiii, Patrishia, Radomatu11, Renifer, RexMundi, thomas893, wodzu2377, wojtecky, WueRZet, xNumber1x, Zludny

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

Kombatant
Kombatant
  14 lutego 2012
xNumber1x
xNumber1x: Że tak powiem.. "machlojki górą"

Witaj!

Dokładnie!
Jestem obserwatorem tego forum i widze ze ten uzytkownik coraz cos kreci i przestawia moim zdaniem jest z kims w komitywie oraz ustala mecze na pw pod siebie z paroma osobami, takie wnioski z obserwacji. Popierasz mnie? gdy chcialem sie zapisac do typera dostalem odpowiedz ze mam za krotko tutaj konto, co o tym myslec?
xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  14 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witaj! Dokładnie! Jestem obserwatorem tego forum i widze ze ten uzytkownik coraz cos kreci i przestawia moim zdaniem jest z kims w komitywie oraz ustala mecze na pw pod siebie z paroma osobami, takie wnioski z obserwacji. Popierasz mnie?


Nie wiem czy kręci czy nie kręci itp. .. Napisałem co o tym sądze.. też nie oddałem kiedyś typów i od razu na nie.. laska chciała graćw typera to też podejrzewali o moje typowanie i nie dopuścili.. nie jesteś sam :pavarotti: ale moim zdaniem jak Pan Panie Prowadzący w jedną stronę to w jedną, a nie jak komu lepiej
Winterfell
Winterfell
  14 lutego 2012

JestemMistrzu nie odpadł, bo nie oddał typów na wczesniejszy mecz (godzina 12), tylko ma umówiony termin zapisany w temacie do typowania (18). ;-)

Co do anulowanego meczu nie wiem co jest niejasne. :-) To logiczne, że jak mecz jest przełożony na późniejszy termin to nie robi to żadnej szkody, a jak na wcześniej to owszem, bo ingeruje w umówioną godzinę.

Kombatant. :rotfl:

Kombatant
Kombatant
  14 lutego 2012
xNumber1x
xNumber1x: nie jesteś sam

Dziekuje za wsparcie, ale czuje sie pokrzywdzony, ale co zrobic?
tutaj rzadza uklady :/
xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  14 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Popierasz mnie? gdy chcialem sie zapisac do typera dostalem odpowiedz ze mam za krotko tutaj konto, co o tym myslec?


jak to mówią.. Zawsze się coś znajdzie.. a co do twojej sprawy to przyznam rację bo tak to brakuje ludzi bo sie zapisuja i nie typują a tak mogłeś być ty za kogoś .. ale po co wprowadzac nowicjuszy co nie.. heh

Uważaj bo pół forum na nas usiądzie za chwilę.. Ale tak już jest ;d
Winterfell
Winterfell
  14 lutego 2012

Nic nie mówię. Duszę się. :rotfl:

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  14 lutego 2012
Winterfell
Winterfell: JestemMistrzu nie odpadł, bo nie oddał typów na wczesniejszy mecz (godzina 12), tylko ma umówiony termin zapisany w temacie do typowania (18). ;-)


jakbym nie wiedział :lol2:

Winterfell
Winterfell: Co do anulowanego meczu nie wiem co jest niejasne. :-) To logiczne, że jak mecz jest przełożony na późniejszy termin to nie robi to żadnej szkody, a jak na wcześniej to owszem, bo ingeruje w umówioną godzinę.


to może wgl. godziny nie dawajcie ..:crylol: jak zdążyłem do 12 to typ nawet nie zapunktowany z mojej strony powinien być liczony ..
Kombatant
Kombatant
  14 lutego 2012
xNumber1x
xNumber1x: Uważaj bo pół forum na nas usiądzie za chwilę.

Winterfell
Winterfell: Nic nie mówię. Duszę się.


Gorsze jest to wysmiewanie, a ja mam dowody na pw co do mnie pisal ten czlowiek z zawyzonym ego.

xNumber1x
xNumber1x: ale po co wprowadzac nowicjuszy co nie.. heh

Boją się mojej potęgi wiedzy, po prostu, ziomeczku, pamietaj jak nie masz z nimi dobrych relacji to cie wykołują. Zaufaj mi.
xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  14 lutego 2012
Winterfell
Winterfell: Nic nie mówię. Duszę się.


no coż liderko :lol2:

Popieram Nutiego referendum powinno być.. mecz wliczany Ci co zdążyli też .. i tyle w temacie ..
xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  14 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pamietaj jak nie masz z nimi dobrych relacji to cie wykołują. Zaufaj mi.


o tym to ja też dobrze wiem ;d haha
Winterfell
Winterfell
  14 lutego 2012

Number. A przeczytaj ze zrozumieniem co? :-) Łopatologiczniej tego nie wyjaśnię chyba.

Kombatant, nie znasz zasad bo jesteś tu nowy, więc wiesz :-/ Zaraz zawołam Kamila albo Rafała to zobaczysz !@

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  15 lutego 2012
Winterfell
Winterfell: Number. A przeczytaj ze zrozumieniem co? :-) Łopatologiczniej tego nie wyjaśnię chyba.


brak słów ..

Winterfell
Winterfell: Zaraz zawołam Kamila albo Rafała to zobaczysz !@


hahaha

Konto usunięte
Konto usunięte: pamietaj jak nie masz z nimi dobrych relacji to cie wykołują.
Kombatant
Kombatant
  15 lutego 2012
xNumber1x
xNumber1x: hahaha

Ona pewie ma dobre uklady, dlatego prowadzi w typerze, ktos jej podsyla wyniki :ziew:

skumaj, ta winterfallus w tamtej edycji byla na samym dole a teraz prowadzi? przekret.
Alucard
Alucard
  15 lutego 2012

Chociaż się masturbowaliście w te walentynki?

Winterfell
Winterfell
  15 lutego 2012

Jak mogłeś :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.