Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  23 maja 2009 (pierwszy post)

Dlaczego tak stwierdzilem?
Otoz nie dlatego ze jestem kibicem Barcy bo nie jestem.
Otoz dlatego ze jesli Kaka czy C.Ronaldo czy Messi twierdza ze nie odejda to Real powinien to uszanowac.
I co ze maja kase.Nie dla wszystkich Real jest marzeniem i nie dla wszystkich az tak wielkie znaczenie maja pieniadze.Jesli Ci zawodnicy zarabiaja po ok 8 mln euro to juz nie ma znaczenia czy dostanie 9 czy 10 mln.
Real osmiesza sie swoim glupim zachowaniem.Niech kupuja tych co chca naprawde dla nich grac .Wychowankow czy tanszych a dobrych zawodnikow.
na pewno media same tez nakrecaja transfery.ALe Real jest sam sobie winien cichymi spotkaniami i innymi spiskami.

Czy Zrazil was Real ?
Czy nadal go lubicie?
Na jakich zawodnikow powinni stawiac?
Czy podobaja sie wam telenowele z Kaka itd?
Cos od siebie o Realu?

wyrafinowany
wyrafinowany
  23 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Czy Zrazil was Real ?


klub jak klub, mają tradycję, mają pieniądze...
specjalnie nigdy za nimi nie przepadałem, ale też do jakiejś nienawiści mi daleko.

Radomatu11
Radomatu11: Czy nadal go lubicie?


gdy się jakiś klub lubi, to niezależnie od tego jaką akurat prowadzi politykę transferową.

Radomatu11
Radomatu11: Na jakich zawodnikow powinni stawiac?


dobrych.

Radomatu11
Radomatu11: Czy podobaja sie wam telenowele z Kaka itd?


bardziej to media nakręcają niż sam klub.

Radomatu11
Radomatu11: Cos od siebie o Realu?


klub jakich na świecie niewiele i tyle.
koraspl
koraspl
  23 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Czy Zrazil was Real ?

Jestem przyzwyczajony do takiej polityki Realu

Radomatu11
Radomatu11: Czy nadal go lubicie?

Kocham :Da tak powaznie to mimo iz sympatyzuje z Bracelona to jakos daleko mi do wypisywania jakis bardzo nieprzychywlnych badz obrazliwych tekstow na ten klub choc nie powiem czasem mnie troche denerwuja

Radomatu11
Radomatu11: Na jakich zawodnikow powinni stawiac?

Na wychowankow.Troche to kuleje w Madrycie

Radomatu11
Radomatu11: Czy podobaja sie wam telenowele z Kaka itd?

Nie interesuje mnie to ...

Radomatu11
Radomatu11: Cos od siebie o Realu?

Gdyby nie Real nie byloby Barcelony gdyby nie Barcelona nie byloby Realu.Chodzi mi oczywiscie o ta cala otoczke.Mozna powiedziec ze oba kluby oddzialowywuja na siebie :D
Gutek909
Gutek909
  23 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Otoz dlatego ze jesli Kaka czy C.Ronaldo czy Messi twierdza ze nie odejda to Real powinien to uszanowac

Ronaldo sam chciał odejść do Realu... Niemożliwy wydaję się jedynie transfer Messiego..

Radomatu11
Radomatu11: Real osmiesza sie swoim glupim zachowaniem

przytocz mi jakąś oficjalną wypowiedź Florentino lub innego kandydata, że sprowadzą Kake, Ronaldo lub Messiego.. Tak jak napisał Wojtek to wszystko narazie nakręca prasa..

Radomatu11
Radomatu11: Czy Zrazil was Real ?

Nigdy...

Radomatu11
Radomatu11: Czy nadal go lubicie?

nie lubię, kocham :zakochany:

Radomatu11
Radomatu11: Na jakich zawodnikow powinni stawiac?

jeśli wygra Florentino pewnie przyjdą wielkie nazwiska... :]
WueRZet
WueRZet
  23 maja 2009

@Radomatu11:
Na przyszłość staraj się inaczej tytułować tematy.

NeverMind1910
NeverMind1910
  23 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Real jest niedorozwiniety

Real to klub a nie osoba..

Radomatu11
Radomatu11: Otoz dlatego ze jesli Kaka czy C.Ronaldo czy Messi twierdza ze nie odejda to Real powinien to uszanowac.

Na ten moment Real z żadnym z tych zawodników nie rozmawia. Są to obietnice kandydatów na fotel prezesa.

Radomatu11
Radomatu11: Real osmiesza sie swoim glupim zachowaniem.Niech kupuja tych co chca naprawde dla nich grac .Wychowankow czy tanszych a dobrych zawodnikow.

Dobrze zrozumiałem? Mają kupować wychowanków? :and:
Poza tym Real chce wzmocnić drużynę, aby to uczynić potrzebni są piłkarze lepsi od tych którymi teraz dysponują.

Radomatu11
Radomatu11: Czy Zrazil was Real ?

Niby dlaczego? Uważam, że Primera Division to liga nudna i przewidywalna, ślamazarna jednak na ten moment to Barcelona dokonuje "bardziej" galaktycznych transferów. Bo tak należy nazwać sprowadzenie takich zawodników jak Dani Alves i Thierry Henry.

Radomatu11
Radomatu11: Czy nadal go lubicie?

Jest dla mnie neutralny.

Radomatu11
Radomatu11: Na jakich zawodnikow powinni stawiac?

Tych którzy pasują do koncepcji trenera. Z pewnością powinni zapełnić lukę po odejściu Cannavaro. Bo Garay to zawodnik co najwyżej nadający się na ławkę rezerwowych.

Radomatu11
Radomatu11: Czy podobaja sie wam telenowele z Kaka itd?

Nie czytam wiadomości których źródłem jest Marca.

Radomatu11
Radomatu11: Cos od siebie o Realu?

Forza Atletico.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na wychowankow.Troche to kuleje w Madrycie

Real na dzień dzisiejszy ma w składzie De La Reda i Miguela Torresa. Poza tym jest Casillas i Raul. Czy aż tak kuleją? W obwodzie pozostaje jeszcze Daniel Parejo.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  23 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Czy Zrazil was Real ?

Nie, Real zawsze starał się być w centrum uwagi :D

Radomatu11
Radomatu11: Czy nadal go lubicie?

Lubiłem go jak miałem z 11 lat, tak samo było z Juve... Ale mi przeszło :D

Radomatu11
Radomatu11: Na jakich zawodnikow powinni stawiac?

Na gwiazdy :mrgreen:

Radomatu11
Radomatu11: Czy podobaja sie wam telenowele z Kaka itd?

Normalka... Kaka, Ronaldo, Ibra czy Ribery :D

Radomatu11
Radomatu11: Cos od siebie o Realu?

Bliżej mam do Biedronki.
koraspl
koraspl
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Real na dzień dzisiejszy ma w składzie De La Reda i Miguela Torresa. Poza tym jest Casillas i Raul. Czy aż tak kuleją? W obwodzie pozostaje jeszcze Daniel Parejo.

Miec w sladzie a decydowac o obilczu druzyny to dwie inne sprawy.Jedynie Casillas i Raul cos znacza w druzynie.
smencik
smencik
  23 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Real jest niedorozwiniety?

Takim określeniem można nazwać pojedynczą osobę, a nie klub :and:

Radomatu11
Radomatu11: Otoz dlatego ze jesli Kaka czy C.Ronaldo czy Messi twierdza ze nie odejda to Real powinien to uszanowac.

Widzę, że jako bliski przyjaciel ww zawodników jesteś lepiej poinformowany niż oni sami i ich pracodawcy.

Radomatu11
Radomatu11: Nie dla wszystkich Real jest marzeniem i nie dla wszystkich az tak wielkie znaczenie maja pieniadze.Jesli Ci zawodnicy zarabiaja po ok 8 mln euro to juz nie ma znaczenia czy dostanie 9 czy 10 mln.

Dziękuję za jasne i klarowne przedstawienie sytuacji w głowach tych piłkarzy.

Radomatu11
Radomatu11: Real osmiesza sie swoim glupim zachowaniem.Niech kupuja tych co chca naprawde dla nich grac

Jeżeli piłkarz dobrowolnie wyraża chęć wysłuchania oferty danego klubu, to oznacza to, że jest zainteresowany grą w jego barwach.

Radomatu11
Radomatu11: Wychowankow czy tanszych a dobrych zawodnikow.

Jeżeli ktoś ma kasę i umiejętności, to może sobie kupować kogo chce :and: Zwłaszcza, gdy nie chodzi tutaj o Manchester City, tylko Real Madryt.

Radomatu11
Radomatu11: na pewno media same tez nakrecaja transfery.ALe Real jest sam sobie winien cichymi spotkaniami i innymi spiskami.

Winien czego? :woot: Nie rozumiem w ogóle, z czego ty człowieku aferę robisz...

Radomatu11
Radomatu11: Czy Zrazil was Real ?

Nie.

Radomatu11
Radomatu11: Czy nadal go lubicie?

Uwielbiam :mrgreen:

Radomatu11
Radomatu11: Na jakich zawodnikow powinni stawiac?

Na takich, którzy będą w stanie naprowadzić Real na właściwe tory, które poprowadzą ten klub do sukcesów jak za dawnych czasów.

Radomatu11
Radomatu11: Czy podobaja sie wam telenowele z Kaka itd?

Te telenowele nakręcają sami dziennikarze, a nie zarząd.

Radomatu11
Radomatu11: Cos od siebie o Realu?

Nie jest to temat, w którym warto byłoby snuć jakieś dłuższe refleksje o Realu Madryt.

Konto usunięte
Konto usunięte: Troche to kuleje w Madrycie

Wychowanków Real wypuszcza na świat dobrych... Tylko właśnie czemu ich wypuszcza, a nie zostawia w składzie? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Real na dzień dzisiejszy ma w składzie De La Reda i Miguela Torresa. Poza tym jest Casillas i Raul. Czy aż tak kuleją? W obwodzie pozostaje jeszcze Daniel Parejo.

Nie zapominajmy o Gutim. No i jeszcze Javi Garcia dostaje ostatnio coraz więcej szans, ale wątpię, żeby kiedykolwiek odegrał większą rolę w klubie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiłem go jak miałem z 11 lat, tak samo było z Juve... Ale mi przeszło :D

Chorągiewka :jezyk2::mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Miec w sladzie a decydowac o obilczu druzyny to dwie inne sprawy.

Zawodników, którzy w wieku 17-18 lat decydują o losach takiej drużyny, jest na świecie garstka.
koraspl
koraspl
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wychowanków Real wypuszcza na świat dobrych... Tylko właśnie czemu ich wypuszcza, a nie zostawia w składzie?

O to wlasnie chodzi.Nie mowie ze maja slabych wychowankow tylko ze nie wykorzystuja ich w swojej seniorskiej druzynie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawodników, którzy w wieku 17-18 lat decydują o losach takiej drużyny, jest na świecie garstka.

Tez racja...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chorągiewka

Ej no mały byłem :P
smencik
smencik
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O to wlasnie chodzi.Nie mowie ze maja slabych wychowankow tylko ze nie wykorzystuja ich w swojej seniorskiej druzynie...

No bo w Madrycie zawsze chcą mieć wszystko szybko.. Jeżeli ma się kasę, to lepiej jest kupić już jakiegoś doświadczonego, dobrego kopacza, niż czekać aż wychowanek się wkomponuje w skład i zostanie jednym z głównych filarów ekipy, a to oczywiście nie zawsze musi wyjść. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ej no mały byłem :P

Dlatego chorągiewka, a nie chorągiew :crylol:
NeverMind1910
NeverMind1910
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ej no mały byłem :P

Już od 6 roku życia wiedziałem dwie rzeczy. Kochałem Widzew ( Dziękuje ci bracie) i Juventus.

Konto usunięte
Konto usunięte: JoseMourinho

Powiedz mi, że nie czytałeś Bravo Sport. A zostaniesz uniewinniony. Poza tym, będąc małym kibicowałeś zacnemu klubowi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zapominajmy o Gutim

Ten zawodnik zawsze mnie zadziwiał. Miał olbrzymi talent, a nigdy w grę nie wnosił ambicji, walki.. No poza głupimi faulami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawodników, którzy w wieku 17-18 lat decydują o losach takiej drużyny, jest na świecie garstka.

W Realu macie chłopaka który nazywa się Benevente i jest z Peru.
bambus1946
PodwodnySpawacz
PodwodnySpawacz
  26 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Czy Zrazil was Real ? Na jakich zawodnikow powinni stawiac? Czy podobaja sie wam telenowele z Kaka itd? Cos od siebie o Realu?

jasne że tak chociaż ost ta plotka ze chcą zlatana...oby coś z tego wyszło ibra się sprzeda z chęcią
lubię tylko poszczególnych zawodników.w sumie najbardziej lubiłem roberto carlosa
młodych utalentowanych a nie przekwitłych gwiazdorów
dla mnie bomba.tylko czy oni się spodziewają ze wszystkie kluby rozwalą sobie skład zeby zarobic pare mln?
coś od się? no może jakby bardziej dbali o swoją młodzież(jak arsenal) nie musieliby wydawać kosmicznych pieniędzy. który młodzian z ligi osiedlowej nie chciałby spróbować w realu? młodzież dostaje za mało szans na pokazanie się
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.