AdRianoXX
AdRianoXX
  6 stycznia 2012 (pierwszy post)
Witam

Jako że było wiele propozycji co do Ligi Snookera zapraszam wszystkich do zabawy,
w tym temacie proszę tylko o zapisywanie się chętnych do Ligi jak i mile widziane są Wasze propozycje :)

Osobiście jako główne zasady uważam, że:
-1 etap ligi to pojedynek każdy z każdym + rewanż do 3 wygranych frejmów
-punktacja to tak jak w siatkówce:
zwycięstwo 3-0, 3-1 to 3pkt a 3-2 to 2 pkt dla zwycięzcy a 1 pkt dla pokonanego
-2 etap po rozegraniu rundy to w zależności od ilości uczestników 4-ka lub 8ka najlepszych uczestników walczy w play offach o znalezienie miejsca w finale (półfinały do 4 frejmów, finał i mecz o 3 miejsce do 5 frejmów)
-mecze by były rozgrywane tylko w weekendy tj od piątku godzin popołudniowych do niedzieli do 23:59
-maksymalnie można rozegrać 2 mecze w ciągu weekendu

Zapisy trwają do czwartku 12.01.12r. do godziny 22:00 abym mógł wszystko przygotować i żeby Liga ruszyła dnia następnego.
Zapraszam do zapisów i połamania kijów :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 stycznia 2012

1.LeonGrande

AdRianoXX
AdRianoXX: mecze by były rozgrywane tylko w weekendy tj od piątku godzin popołudniowych do niedzieli do 23:59

Zdecydowane za.
Gutek909
Gutek909
  6 stycznia 2012

2. Gutek909

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  7 stycznia 2012

3. Enkido

Zgadzam się ze wszystkim plus tutaj

AdRianoXX
AdRianoXX: -2 etap po rozegraniu rundy to w zależności od ilości uczestników 4-ka lub 8ka najlepszych uczestników walczy w play offach o znalezienie miejsca w finale (półfinały do 4 frejmów, finał i mecz o 3 miejsce do 5 frejmów)

Faza play-off też mecz i rewanż, finał jeden mecz, jeżeli będą ćwierćfinały to do 3 frejmów mecze.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  7 stycznia 2012
Enkido
Enkido: Faza play-off też mecz i rewanż, finał jeden mecz, jeżeli będą ćwierćfinały to do 3 frejmów mecze.

dokładnie tak, od tego czy będą ćwierćfinały jest tyklko zależna liczba uczestników, mam nadzieje że jeszcze dojdzie reszta co brała udział w turnieju i kilka nowych twarzy :)
egze
egze
  7 stycznia 2012

Zapisz mnie, jak coś moje gg 10482507, jakbym zapomniał, nie wchodził na forum, czy cokolwiek innego (zdarza mi się ostatnio) to proszę pisać, nie gryzę i na pewno zagram :D

AdRianoXX
AdRianoXX
  7 stycznia 2012
egze
egze: Zapisz mnie

4. egze
mówisz masz :)
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  7 stycznia 2012
AdRianoXX
AdRianoXX:

Dałeś cynka ekipie z turnieju świątecznego?

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  7 stycznia 2012
Enkido
Enkido: Dałeś cynka ekipie z turnieju świątecznego?

mam nadzieje ze czytaja forum ;p jedynie co to rzadko tutaj jest nasza gwiazda :D
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  7 stycznia 2012
AdRianoXX
AdRianoXX: mam nadzieje ze czytaja forum ;p jedynie co to rzadko tutaj jest nasza gwiazda :D

Nadzieja matką głupich :p On tak zawsze raczej, rzadko się udziela.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

AdRianoXX
AdRianoXX
  7 stycznia 2012

napisze na priva :)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  7 stycznia 2012

Melduje się :w00t:

AdRianoXX
AdRianoXX
  7 stycznia 2012
Qbkens
Qbkens: Melduje się

czyli nr 5. Qbkens
AdRianoXX
AdRianoXX
  7 stycznia 2012

oczywiście żeby nie było :P
6. AdRianoXX

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 stycznia 2012

Przydaloby sie z 10 osób :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.