AdRianoXX
AdRianoXX
  6 stycznia 2012 (pierwszy post)
Witam

Jako że było wiele propozycji co do Ligi Snookera zapraszam wszystkich do zabawy,
w tym temacie proszę tylko o zapisywanie się chętnych do Ligi jak i mile widziane są Wasze propozycje :)

Osobiście jako główne zasady uważam, że:
-1 etap ligi to pojedynek każdy z każdym + rewanż do 3 wygranych frejmów
-punktacja to tak jak w siatkówce:
zwycięstwo 3-0, 3-1 to 3pkt a 3-2 to 2 pkt dla zwycięzcy a 1 pkt dla pokonanego
-2 etap po rozegraniu rundy to w zależności od ilości uczestników 4-ka lub 8ka najlepszych uczestników walczy w play offach o znalezienie miejsca w finale (półfinały do 4 frejmów, finał i mecz o 3 miejsce do 5 frejmów)
-mecze by były rozgrywane tylko w weekendy tj od piątku godzin popołudniowych do niedzieli do 23:59
-maksymalnie można rozegrać 2 mecze w ciągu weekendu

Zapisy trwają do czwartku 12.01.12r. do godziny 22:00 abym mógł wszystko przygotować i żeby Liga ruszyła dnia następnego.
Zapraszam do zapisów i połamania kijów :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 stycznia 2012

niby mam 1000 wirtualnej waluty, ale jak zagrać :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: niby mam 1000 wirtualnej waluty, ale jak zagrać

pisz na priv do mnie - to podam Ci ID do klubu i tam mozemy zagrac to Ci wyjasnie co i jak
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 stycznia 2012
RexMundi
RexMundi: pisz na priv do mnie - to podam Ci ID do klubu i tam mozemy zagrac to Ci wyjasnie co i jak

ok

a jak już się nauczę to was będę pykał na dolary :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 stycznia 2012

można powiedzieć, że Pokera opanowałem - Rex potwierdzi :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: można powiedzieć, że Pokera opanowałem - Rex potwierdzi

jako dostarczyciel żetonów sprawdziłeś się
to że z nudów w dwóch partiach oddałem wszystko to inna sprawa :P

ale mam nadzieję że już mniej więcej wiesz o co kaman i z większą ilością graczy ogarniasz
bo w dwóch to udręka
...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 stycznia 2012
RexMundi
RexMundi: jako dostarczyciel żetonów sprawdziłeś się


RexMundi
RexMundi: to że z nudów w dwóch partiach oddałem wszystko to inna sprawa :P


:crylol:
Wpadłem z 800pkt i wychodzę z 1800, chociaż raz przyznaj się do porażki ;)

RexMundi
RexMundi: ale mam nadzieję że już mniej więcej wiesz o co kaman i z większą ilością graczy ogarniasz bo w dwóch to udręka

no jak będą wieczory z pokerem to wpadnę :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  8 stycznia 2012

co do ligi to terminarz mógłbyś Adriano stworzyć.
I po prostu każda para bd miała czas, prawie całe 3 dni na rozegranie swojego pojedynku.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wpadłem z 800pkt i wychodzę z 1800, chociaż raz przyznaj się do porażki ;)

przegrałem owszem
ale jakoś trzeba było to skończyć :)
...Ignorance is bliss...
AdRianoXX
AdRianoXX
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: co do ligi to terminarz mógłbyś Adriano stworzyć. I po prostu każda para bd miała czas, prawie całe 3 dni na rozegranie swojego pojedynku.

no to poczekam jeszcze kto bedzie za terminarzem a kto bedzie chcial samemu sie dogadac, co do terminarzu to mam nadzieje ze będzie parzysta liczba uczestników :)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 stycznia 2012

W sumie to tak się zastanawiam dlaczego jedna kolejka ma trwać od piątku do niedzieli a nie np od poniedziałku do niedzieli? Jaka to różnica? :) A dwa mecze na tydzień to już chyba każdy da radę. :)

Gutek909
Gutek909
  9 stycznia 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: od piątku do niedzieli a nie np od poniedziałku do niedzieli?

w weekendy ludzie zazwyczaj mają więcej czasu. Ja np w tygodniu pracuję, na 3 zmiany, więc czasem w tygodniu zaliczę dniówkę, popołudniówkę i nockę, więc tylko praca i sen.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w weekendy ludzie zazwyczaj mają więcej czasu. Ja np w tygodniu pracuję, na 3 zmiany, więc czasem w tygodniu zaliczę dniówkę, popołudniówkę i nockę, więc tylko praca i sen.

Nie no normalna sprawa. Ale gdyby np dwóch graczy umówiło się na mecz w trakcie tygodnia bo jeden z nich na weekend gdzieś wyjeżdża? Najlepiej dać cały tydzień bo to nie ma różnicy jeśli chodzi o szybkość rozgrywki a zawsze jest to jakaś tam dodatkowa opcja dla niektórych osób.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 stycznia 2012
RexMundi
RexMundi: przegrałem owszem ale jakoś trzeba było to skończyć :)

ta ;D

to kiedy gramy w większą ilość osób?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gutek909
Gutek909
  9 stycznia 2012
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Nie no normalna sprawa. Ale gdyby np dwóch graczy umówiło się na mecz w trakcie tygodnia bo jeden z nich na weekend gdzieś wyjeżdża? Najlepiej dać cały tydzień bo to nie ma różnicy jeśli chodzi o szybkość rozgrywki a zawsze jest to jakaś tam dodatkowa opcja dla niektórych osób.

no tak może być.
AdRianoXX
AdRianoXX
  9 stycznia 2012

jak narazie podczas turnieju świątecznego uczestnicy wykazali większe zainteresowanie tym by liga miała charakter rozgrywania meczy w weekendy, a więc niech tak pozostanie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.