GRADEK83
GRADEK83
  27 października 2011 (pierwszy post)

Dziś jak wiadomo przed paroma minutami wygrała w bardzo zaciętej walce nasza polska zawodniczka. Oglądając mecz nie wierzyłem że da radę ale udało się pod koniec rozwalić Wierę Zwonariową . Jutro czeka ją walka z wspomnianą w tytule Kvitovą i teraz taki dylemat cze Radwańska podoła i czy ma duże szansę na zwycięstwo?
Na kogo byście postawili ?
Petra Kvitova (CZE)1.35zł
Agnieszka Radwańska (POL) 2.95zł
Czy zwycięstwo Czeszki jest przesądzone ?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: p.s. wole jej siostre, urszule, jest zdecydowanie ladniejsza

Nie o urodę tu chodzi ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: miała okazję wygrać dośc wysoko to wolała go przegrac

Póki co drugi set też nie po jej myśli, na razie 3:4.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

demb
demb
  28 października 2011

i już koniec szkoda nerwów jak się takich setów nie wykorzystuje.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 października 2011

Szkoda bo miała 5:1 i nie wykorzystała tego.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

demb
demb
  28 października 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Szkoda bo miała 5:1 i nie wykorzystała tego.

no miała ale trudno i tak już dużo zrobiła w tym sezonie.
Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 października 2011

Szkoda, myślałem, że ten 1 set jest do ugrania. Ciekawe co się stało, że ten pierwszy tak się potoczył.

Btw. nasz eksportowy debel Fyrstenberg-Matkowski awansował do półfinału turnieju w Wiedniu. Zmierzą się w nim najprawdopodobniej z braćmi Bryan.

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2011

Szkoda Agnieszki
nie umiem wytłumaczyć co poszło nie tak w pierwszym secie
jednak kobiecy tenis jest nieprzewidywalny

ktoś ma jakieś info ( nie chcę mi się szukać przy moim necie) dlaczego przy tym samym bilansie awansowała Zwonariewa ? decydował nr rozstawienia :woot:

...Ignorance is bliss...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 października 2011
RexMundi
RexMundi: ktoś ma jakieś info ( nie chcę mi się szukać przy moim necie) dlaczego przy tym samym bilansie awansowała Zwonariewa ? decydował nr rozstawienia

Raczej tak, ale w sumie też nie wiem na 100%. Szkoda, że o awansie nie decydował bezpośredni pojedynek.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Avatar użytkownika EnkidoEnkido
Posty: 17053 (po ~158 znaków)
Reputacja: -1275 | BluzgometrTM: 17
Enkido
  28 października 2011
RexMundi
RexMundi: ktoś ma jakieś info ( nie chcę mi się szukać przy moim necie) dlaczego przy tym samym bilansie awansowała Zwonariewa ? decydował nr rozstawienia

Poszedłem najprostszą drogą i policzyłem gemy i mi wyszło:

Zwonariewa - 35:37
Radwańska - 36:43
Woźniacka - 34:41

Prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zrobić syna, posadzić drzewo i wytłumaczyć swojej kobiecie co to jest spalony.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 października 2011
Enkido
Enkido: Zwonariewa - 35:37 Radwańska - 36:43 Woźniacka - 34:41

no może być i tak
...Ignorance is bliss...
egze
egze
  29 października 2011

Oczywiście decydowały gemy. Od początku było jasne, że w przypadku porażki w dwóch setach Polki, awansuje Zvonareva. W pierwszym secie zanosiło się na zwycięstwo Agnieszki, nie mniej Kvitova to w tej chwili zupełnie inna półka, jak tylko zaczęła grać swój tenis to nie było na nią mocnych.

Jedyne co mnie u Czeszki wkurza to to jej kwiczenie. Wiem, że nazwisko zobowiązuje, ale tego się nie da słuchać.

GRADEK83
GRADEK83
  29 października 2011

No i postawiłem 100zł na Kvitovą i 50zł że Aga zdobędzie jednego seta nie udało się ale walczyła z całych sił 20zł w plecy :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.