| Fotka.com
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 September 2011 (pierwszy post)
Sobota

15:30 Dortmund-Augsburg
15:30 Leverkusen-Wolfsburg
16:00 Sunderland-West Brom
16:00 Blackburn-Manchester City
18:00 AS Roma-Atalanta
18:45 Utrecht-Waalwijk
19:00 Sochaux-Toulouse
19:00 St. Etienne-Auxerre
19:00 Lorient-Valenciennes
20:00 Valencia-Granada

Niedziela

12:30 Novara-Catania
14:15 Sp. Moscow-Zenit Petersburg
14:30 Śląsk Wrocław-Polonia Warszawa
15:00 Shakhtar-Zorya
16:00 Fulham-QPR
17:00 Plzen-Ostrava
18:00 Atl. Madrid-Sevilla
19:00 Guimaraes-Sporting
19:30 Olympiakos-PAOK
20:45 Juventus-AC Milan

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 1 PAŻDZIERNIK DO GODZINY 15:30!!!
TYPY ODDAJEMY NA PW DO MNIE
Inne posty w tym temacie karane będą banem

JOKERA
oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!



Z racji małych niedomówień odnośnie typowania w drużynach
zaszła zamiana oddawania typów

Każdy oprócz podania swoich typów indywidualnych MUSI podać także
spotkania które będzie typować w drużynie
( już z wynikami )
- można to dodać jednocześnie z oddawanymi typami indywidualnymi lub później
jednak przed upływem terminu

KAPITAN - nadal wkleja typy całej drużyny ( jednak nie wcześniej nim swoje typy nie wypiszą wszyscy w zespole)

Kapitan może dodać typy drużyny po upływie czasu
( ale wszyscy z drużyny muszą wypisać swoje typy do ustalonego terminu )
Później dla ułatwienia w liczeniu pkt kapitan może wkleić typy drużyny

UWAGA - Uważajcie jakie spotkania wybieracie - aby nie powtarzać tych samych spotkań
UWAGA - W sytuacjach kiedy gracz nie oddaje typów ani w indywidualnym ani w drużynowym,
by nie tracić przez takiego kogoś pkt można podzielić spotkania na resztę graczy lub KAPITAN sam wytypuję brakujące spotkania
- ALE - w takiej sytuacji typy wysyła mi na PW przed upływem terminu
( na wypadek gdyby jakaś "Śpiąca królewna" nie oddała swoich typów minutę przed końcem )

ZAZNACZAJĄC SWOJE TYPY (PREMIOWANE)
SYMBOLEM " C " PRZY TYPIE
- TYLKO 5 SPOTKAŃ -

(nie wypisanie swoich typów drużynowych lub wpisanie ich później - po oddaniu typów przez kapitana
- nie zostaną uwzględnione -



TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:

WueRZet, kzyhu, Gutek909, damian90mragowo, LeonGrande, Ichabod, Wodzu2377, Egze, AdRianoXX,
Renifer, Alucard, RexMundi, Kovacs, tibauld, mus10,
thomas893, Marek1991BrD, 99djwiertlo99, MisterKulka, NuTiiiiii, kuba92762, Enkido,
FejkiemJestem, Goniec, golden18, MaqdaIena, Gothiclady, Radomatu11, xNumber1x, HoldMyHand, 19blazej92, wojtecky, Freddie2007, Patrishia
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
wpis jest ukryty
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 September 2011

egze

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 3-0 joker
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-0
16:00 Sunderland - West Brom 2-1
16:00 Blackburn - Manchester City 0-3
18:00 AS Roma - Atalanta 2-0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1-0
19:00 Sochaux - Toulouse 2-0
19:00 St. Etienne - Auxerre 2-1
19:00 Lorient - Valenciennes 2-0
20:00 Valencia - Granada 2-0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1-0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1-2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1
15:00 Shakhtar - Zorya 3-0
16:00 Fulham - QPR 2-0
17:00 Plzen - Ostrava 2-0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2-2
19:00 Guimaraes - Sporting 1-2
19:30 Olympiakos - PAOK 1-0
20:45 Juventus - AC Milan 2-1

...Ignorance is bliss...
WueRZet
WueRZet
  1 October 2011

Otwieram :)

Gutek909
Gutek909
  1 October 2011

15:30 Dortmund-Augsburg 3-1
15:30 Leverkusen-Wolfsburg 2-0
16:00 Sunderland-West Brom 1-1
16:00 Blackburn-Manchester City 1-3
18:00 AS Roma-Atalanta 2-0
18:45 Utrecht-Waalwijk 2-0
19:00 Sochaux-Toulouse 1-1
19:00 St. Etienne-Auxerre 1-2
19:00 Lorient-Valenciennes 0-1
20:00 Valencia-Granada 4-1

Niedziela

12:30 Novara-Catania 1-1
14:15 Sp. Moscow-Zenit Petersburg 2-1
14:30 Śląsk Wrocław-Polonia Warszawa 2-1
15:00 Shakhtar-Zorya 3-0
16:00 Fulham-QPR 2-1
17:00 Plzen-Ostrava 2-1
18:00 Atl. Madrid-Sevilla 1-2 JOKER
19:00 Guimaraes-Sporting 0-2
19:30 Olympiakos-PAOK 1-0
20:45 Juventus-AC Milan 1-2

DRUŻYNOWE:
20:00 Valencia - Granada 4-1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1-2
20:45 Juventus - AC Milan 1-2
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2-1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 October 2011

żeby nie było wrzucam typy lidera :rotfl:

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:0
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 0:1
18:00 AS Roma - Atalanta 3:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1
19:00 Sochaux - Toulouse 1:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 2:0 joker

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 4:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1:0
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  1 October 2011

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:1
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:0
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:0
19:00 Sochaux - Toulouse 1:2 JOKER
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 2:1

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 1:1
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1:1
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:1
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

Druzynowka

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 1:1

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 October 2011

14 pkt jak na dziś, szkoda że Valencia nie strzeliła 2 bramy bo by było dużo lepiej - ale i tak dobrze.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Renifer
Renifer
  1 October 2011

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 1:0
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 3:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:2
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0 Dżoker
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 3:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:0
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 3:1
20:45 Juventus - AC Milan 0:1
Drużynowe:
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 3:0

Renifer
Renifer
  1 October 2011

Polska "A"

15:30 Dortmund - Augsburg 3:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:0
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1 (c)
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2 (c)
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1 (c)
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0 (c)
20:00 Valencia - Granada 3:0 (c)

Niedziela

12:30 Novara - Catania 2:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 3:1
15:00 Shakhtar - Zorya 4:0
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 0-1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 0-2
19:00 Guimaraes - Sporting 0-2
19:30 Olympiakos - PAOK 1-0
20:45 Juventus - AC Milan 2-0

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 October 2011

HoldMyHand

INDYWIDUALNE:

Sobota :skok:

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 0:2
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 3:0

Niedziela :skok:

12:30 Novara - Catania 2:0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0 JOKER
16:00 Fulham - QPR 1:2
17:00 Plzen - Ostrava 3:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:2
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:2
20:45 Juventus - AC Milan 2:0

DRUŻYNOWE:

19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 3:0
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:2

mus10

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-1
16:00 Sunderland - West Brom 2-1
16:00 Blackburn - Manchester City 0-1
18:00 AS Roma - Atalanta 3-1
18:45 Utrecht - Waalwijk 1-1
19:00 Sochaux - Toulouse 0-1
19:00 St. Etienne - Auxerre 0-0
19:00 Lorient - Valenciennes 1-1
20:00 Valencia - Granada 3-0 JOKER

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1-0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0-2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1-2
15:00 Shakhtar - Zorya 3-0
16:00 Fulham - QPR 1-1
17:00 Plzen - Ostrava 2-0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1-1
19:00 Guimaraes - Sporting 1-1
19:30 Olympiakos - PAOK 2-1
20:45 Juventus - AC Milan 0-0

DZIKIE WĘŻE

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-1
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-0
16:00 Sunderland - West Brom 3-1
16:00 Blackburn - Manchester City 0-2
18:00 AS Roma - Atalanta 1-0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1-1
19:00 Sochaux - Toulouse 0-1
19:00 St. Etienne - Auxerre 1-1 (c)
19:00 Lorient - Valenciennes 1-1 (c)
20:00 Valencia - Granada 3-0 (c)

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1-1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1-1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1
15:00 Shakhtar - Zorya 3-0
16:00 Fulham - QPR 1-1
17:00 Plzen - Ostrava 2-0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1-1 (c)
19:00 Guimaraes - Sporting 1-1
19:30 Olympiakos - PAOK 2-1
20:45 Juventus - AC Milan 0-0 (c)

xNumber1x

TYPY INDYWIDUALNE:

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:0
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:2
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:2
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 2:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1:0
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0 JOKER
16:00 Fulham - QPR 0:1
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:3
20:45 Juventus - AC Milan 3:1

TYPY DRUŻYNOWE:

16:00 Sunderland - West Brom 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
19:30 Olympiakos - PAOK 1:3

LeonGrande

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2 [JOKER]
18:00 AS Roma - Atalanta 1:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:1
19:00 Sochaux - Toulouse 2:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1:1
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0
16:00 Fulham - QPR 2:1
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:1
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

druzynowka:
15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1
20:00 Valencia - Granada 2:0
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0

99DJWIERTLO99

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-1
16:00 Sunderland - West Brom 1-0
16:00 Blackburn - Manchester City 1-2
18:00 AS Roma - Atalanta 2-1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2-1
19:00 Sochaux - Toulouse 1-1
19:00 St. Etienne - Auxerre 2-1
19:00 Lorient - Valenciennes 1-1
20:00 Valencia - Granada 2-0 JOKER

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1-0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0-1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1
15:00 Shakhtar - Zorya 2-0
16:00 Fulham - QPR 2-1
17:00 Plzen - Ostrava 1-2
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2-1
19:00 Guimaraes - Sporting 1-2
19:30 Olympiakos - PAOK 1-0
20:45 Juventus - AC Milan 2-1

Drużynowe:

15:30 Dortmund - Augsburg 2-0
18:00 AS Roma - Atalanta 2-1
20:00 Valencia - Granada 2-0
15:00 Shakhtar - Zorya 2-0
16:00 Fulham - QPR 2-1

Damian90Mragowo

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:1
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
16:00 Sunderland - West Brom 1:0
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2 JOKER
18:00 AS Roma - Atalanta 1:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 0;0
19:00 Sochaux - Toulouse 0:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 0:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 3:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0
16:00 Fulham - QPR 1:2
17:00 Plzen - Ostrava 1:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:0
19:00 Guimaraes - Sporting 0:1
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0
20:45 Juventus - AC Milan 3:2

druzynowe:
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0
20:45 Juventus - AC Milan 3:2
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
12:30 Novara - Catania 0:1
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 October 2011

MisterKulka

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0 JOKER
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
16:00 Sunderland - West Brom 1:1
16:00 Blackburn - Manchester City 2:1
18:00 AS Roma - Atalanta 1:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:1
19:00 Sochaux - Toulouse 0:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:0
19:00 Lorient - Valenciennes 0:0
20:00 Valencia - Granada 4:1

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:0
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 0:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 1:1
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 0:2
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:1
20:45 Juventus - AC Milan 3:1

Drużynowe:
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:0
12:30 Novara - Catania 0:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:0
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2

WueRZet

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 1:0
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 1:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1
19:00 Sochaux - Toulouse 1:0
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:1
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1:1
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0 JOKER
16:00 Fulham - QPR 1:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 0:1
19:30 Olympiakos - PAOK 2:0
20:45 Juventus - AC Milan 2:0

Drużynowe :
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
12:30 Novara - Catania 1:0
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0
16:00 Fulham - QPR 1:0

Kuba92762

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0 JOKER
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 0:3
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:2
19:00 Sochaux - Toulouse 2:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 1:0
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 4:0
16:00 Fulham - QPR 0:2
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1:2
19:00 Guimaraes - Sporting 0:3
19:30 Olympiakos - PAOK 2:1
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

GOTKA

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
16:00 Sunderland - West Brom 2:0
16:00 Blackburn - Manchester City 0:3 Joker
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:1
19:00 Sochaux - Toulouse 2:0
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 1:1

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0
15:00 Shakhtar - Zorya 3:1
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 1:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 3:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:1
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0
20:45 Juventus - AC Milan 3:2

Drużynowo:

12:30 Novara - Catania 2:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:2
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 3:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:1

Radomatu11

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:1
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 1:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 1:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 3:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0 Joker
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:2
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

thomas893

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 3:1
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
16:00 Sunderland - West Brom 1:2
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 1:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 3:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 3:1 JOKER
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:1
20:45 Juventus - AC Milan 2:1

Drużynowe:

15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 3:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2

tibauld

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-1
16:00 Sunderland - West Brom 1-2
16:00 Blackburn - Manchester City 0-3 Joker
18:00 AS Roma - Atalanta 2-0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1-0
19:00 Sochaux - Toulouse 2-0
19:00 St. Etienne - Auxerre 2-0
19:00 Lorient - Valenciennes 1-0
20:00 Valencia - Granada 3-0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0-1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1-2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1
15:00 Shakhtar - Zorya 3-0
16:00 Fulham - QPR 2-1
17:00 Plzen - Ostrava 2-0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2-1
19:00 Guimaraes - Sporting 1-2
19:30 Olympiakos - PAOK 1-0
20:45 Juventus - AC Milan 2-1

Drużynowe:
16:00 Blackburn - Manchester City 0-3
19:00 St. Etienne - Auxerre 2-0
19:00 Lorient - Valenciennes 1-0
12:30 Novara - Catania 0-1
20:45 Juventus - AC Milan 2-1

Freddie2009

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
16:00 Sunderland - West Brom 0:0 JOKER
16:00 Blackburn - Manchester City 1:3
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1
19:00 Sochaux - Toulouse 1:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:2
19:00 Lorient - Valenciennes 1:1
20:00 Valencia - Granada 3:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:1
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 1:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:2
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:2
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

Drużynowe:
17:00 Plzen - Ostrava 1:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:2
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:2
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

19Blazej92

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 3:1
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 0:0
19:00 Sochaux - Toulouse 1:0
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 3:0
20:00 Valencia - Granada 3:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 2:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 3:1
15:00 Shakhtar - Zorya 4:0 JOKER
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:0
20:45 Juventus - AC Milan 0:1

Magdalena

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 4:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:0
16:00 Sunderland - West Brom 3:0
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 2:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:1
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 2:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1 JOKER
15:00 Shakhtar – Zorya 4:1
16:00 Fulham - QPR 2:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos – PAOK 1:1
20:45 Juventus - AC Milan 3:2

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 October 2011

Enkido

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 3:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:1
16:00 Sunderland - West Brom 1:0
16:00 Blackburn - Manchester City 1:3
18:00 AS Roma - Atalanta 1:2
18:45 Utrecht - Waalwijk 4:2
19:00 Sochaux - Toulouse 1:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:0
19:00 Lorient - Valenciennes 2:1
20:00 Valencia - Granada 4:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 2:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:3
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0 - JOKER
16:00 Fulham - QPR 2:1
17:00 Plzen - Ostrava 5:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:2
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:1
20:45 Juventus - AC Milan 3:1

============================================

16:00 Sunderland - West Brom 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 1:3
19:00 Lorient - Valenciennes 2:2
16:00 Fulham - QPR 1:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1

Kovasc

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-1 Joker
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1-1
16:00 Sunderland - West Brom 0-1
16:00 Blackburn - Manchester City 1-2
18:00 AS Roma - Atalanta 3-1
18:45 Utrecht - Waalwijk 1-0
19:00 Sochaux - Toulouse 0-0
19:00 St. Etienne - Auxerre 1-1
19:00 Lorient - Valenciennes 1-0
20:00 Valencia - Granada 2-0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1-0
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1-1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1
15:00 Shakhtar - Zorya 3-0
16:00 Fulham - QPR 1-0
17:00 Plzen - Ostrava 0-0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2-2
19:00 Guimaraes - Sporting 1=2
19:30 Olympiakos - PAOK 2-1
20:45 Juventus - AC Milan 2-1

dr
19:00 Sochaux - Toulouse 0-0
19:00 St. Etienne - Auxerre 1-1
19:00 Lorient - Valenciennes 1-0
20:00 Valencia - Granada 2-0
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-1

Patrishia

Sobota
15:30 Dortmund - Augsburg 3:0 JOKER
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 1:3
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 3:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:1
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela
12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 3:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:2
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0
20:45 Juventus - AC Milan 2:1

Fototyper Stars
15:30 Dortmund – Augsburg 3:0
20:45 Juventus - AC Milan 2:1
19:30 Olympiakos – PAOK 1:0
16:00 Fulham – QPR 3:0
17:00 Plzen – Ostrava 2:0

kzyhu

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-1
16:00 Sunderland - West Brom 1-1
16:00 Blackburn - Manchester City 0-2
18:00 AS Roma - Atalanta 3-1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2-0
19:00 Sochaux - Toulouse 1-1
19:00 St. Etienne - Auxerre 0-0
19:00 Lorient - Valenciennes 1-2
20:00 Valencia - Granada 3-1

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1-1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2-2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1-1
15:00 Shakhtar - Zorya 4-0 JOKER
16:00 Fulham - QPR 2-1
17:00 Plzen - Ostrava 2-0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1-1
19:00 Guimaraes - Sporting 0-2
19:30 Olympiakos - PAOK 2-1
20:45 Juventus - AC Milan 0-0

AdRianoXX

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:1
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:0
16:00 Sunderland - West Brom 0:2
16:00 Blackburn - Manchester City 1:3
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0 JOKER
18:45 Utrecht - Waalwijk 3:1
19:00 Sochaux - Toulouse 1:0
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 1:1
20:00 Valencia - Granada 4:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:2
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 3:2
15:00 Shakhtar - Zorya 3:1
16:00 Fulham - QPR 2:1
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:3
19:30 Olympiakos - PAOK 2:1
20:45 Juventus - AC Milan 2:2

Drużyna:
15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 2:3
18:00 AS Roma - Atalanta 3:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 1:1

golden18

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-0 JOKER
16:00 Sunderland - West Brom 0-2
16:00 Blackburn - Manchester City 0-2
18:00 AS Roma - Atalanta 2-0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1-0
19:00 Sochaux - Toulouse 2-0
19:00 St. Etienne - Auxerre 0-2
19:00 Lorient - Valenciennes 0-2
20:00 Valencia - Granada 1-0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0-1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 0-1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-0
15:00 Shakhtar - Zorya 1-0
16:00 Fulham - QPR 1-0
17:00 Plzen - Ostrava 0-1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 0-2
19:00 Guimaraes - Sporting 0-2
19:30 Olympiakos - PAOK 1-0
20:45 Juventus - AC Milan 2-0

TYPY DRUŻYNOWE:
17:00 Plzen - Ostrava 0-1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 0-2
19:00 Guimaraes - Sporting 0-2
19:30 Olympiakos - PAOK 1-0
20:45 Juventus - AC Milan 2-0

Marek1991BdR

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0 JOKER
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 2:1
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 1:0
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0
16:00 Fulham - QPR 1:0
17:00 Plzen - Ostrava 2:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:1
20:45 Juventus - AC Milan 1:1

Drużynowe:
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 October 2011
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 October 2011

jeśli dobrze widzę typów nie oddali lub nie uwzględniam ze względu oddania po czasie

FejkiemJestem
wojtecky
Alucard
Ichabod
Goniec

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.