RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 września 2011 (pierwszy post)
Sobota

15:30 Dortmund-Augsburg
15:30 Leverkusen-Wolfsburg
16:00 Sunderland-West Brom
16:00 Blackburn-Manchester City
18:00 AS Roma-Atalanta
18:45 Utrecht-Waalwijk
19:00 Sochaux-Toulouse
19:00 St. Etienne-Auxerre
19:00 Lorient-Valenciennes
20:00 Valencia-Granada

Niedziela

12:30 Novara-Catania
14:15 Sp. Moscow-Zenit Petersburg
14:30 Śląsk Wrocław-Polonia Warszawa
15:00 Shakhtar-Zorya
16:00 Fulham-QPR
17:00 Plzen-Ostrava
18:00 Atl. Madrid-Sevilla
19:00 Guimaraes-Sporting
19:30 Olympiakos-PAOK
20:45 Juventus-AC Milan

TYPOWANIE TRWA DO SOBOTY 1 PAŻDZIERNIK DO GODZINY 15:30!!!
TYPY ODDAJEMY NA PW DO MNIE
Inne posty w tym temacie karane będą banem

JOKERA
oznaczamy poprzez umieszczenie tuż za typowanym wynikiem słowa "JOKER"!!!



Z racji małych niedomówień odnośnie typowania w drużynach
zaszła zamiana oddawania typów

Każdy oprócz podania swoich typów indywidualnych MUSI podać także
spotkania które będzie typować w drużynie
( już z wynikami )
- można to dodać jednocześnie z oddawanymi typami indywidualnymi lub później
jednak przed upływem terminu

KAPITAN - nadal wkleja typy całej drużyny ( jednak nie wcześniej nim swoje typy nie wypiszą wszyscy w zespole)

Kapitan może dodać typy drużyny po upływie czasu
( ale wszyscy z drużyny muszą wypisać swoje typy do ustalonego terminu )
Później dla ułatwienia w liczeniu pkt kapitan może wkleić typy drużyny

UWAGA - Uważajcie jakie spotkania wybieracie - aby nie powtarzać tych samych spotkań
UWAGA - W sytuacjach kiedy gracz nie oddaje typów ani w indywidualnym ani w drużynowym,
by nie tracić przez takiego kogoś pkt można podzielić spotkania na resztę graczy lub KAPITAN sam wytypuję brakujące spotkania
- ALE - w takiej sytuacji typy wysyła mi na PW przed upływem terminu
( na wypadek gdyby jakaś "Śpiąca królewna" nie oddała swoich typów minutę przed końcem )

ZAZNACZAJĄC SWOJE TYPY (PREMIOWANE)
SYMBOLEM " C " PRZY TYPIE
- TYLKO 5 SPOTKAŃ -

(nie wypisanie swoich typów drużynowych lub wpisanie ich później - po oddaniu typów przez kapitana
- nie zostaną uwzględnione -



TYPUJĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY Z PONIŻSZEJ LISTY:

WueRZet, kzyhu, Gutek909, damian90mragowo, LeonGrande, Ichabod, Wodzu2377, Egze, AdRianoXX,
Renifer, Alucard, RexMundi, Kovacs, tibauld, mus10,
thomas893, Marek1991BrD, 99djwiertlo99, MisterKulka, NuTiiiiii, kuba92762, Enkido,
FejkiemJestem, Goniec, golden18, MaqdaIena, Gothiclady, Radomatu11, xNumber1x, HoldMyHand, 19blazej92, wojtecky, Freddie2007, Patrishia
...Ignorance is bliss...
Gothiclady
Gothiclady
  2 października 2011

aleś se kuźwa wymyślił, nie miałam od kogo zerżnąć wyników :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 października 2011

od teraz tak już będzie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  2 października 2011

Ma ktoś wyniki może wczorajszych spotkań ? :E

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  2 października 2011

KOZACY

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2-0 C
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1-1
16:00 Sunderland - West Brom 2-0
16:00 Blackburn - Manchester City 0-3
18:00 AS Roma - Atalanta 2-1 C
18:45 Utrecht - Waalwijk 2-0
19:00 Sochaux - Toulouse 0-2
19:00 St. Etienne - Auxerre 2-0
19:00 Lorient - Valenciennes 1-0
20:00 Valencia - Granada 2-0 C

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0-1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1-2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1-0
15:00 Shakhtar - Zorya 2-0 C
16:00 Fulham - QPR 2-1 C
17:00 Plzen - Ostrava 2-0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 3-1
19:00 Guimaraes - Sporting 1-2
19:30 Olympiakos - PAOK 1-3
20:45 Juventus - AC Milan 2-1

AdRianoXX
AdRianoXX
  2 października 2011

hmm jak dobrze liczę to chyba 11 pkt za wczoraj :)
ale mniejsza z punktami bo chyba pora by odespać weekend :P dobranoc :)

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  2 października 2011

Sobota

Sobota wyniki:

15:30 Dortmund - Augsburg 4:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:2
16:00 Blackburn - Manchester City 0:4
18:00 AS Roma - Atalanta 3:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 3:0
19:00 Sochaux - Toulouse 3:0
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 1:0

Można podliczać ;P

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sobota 15:30 Dortmund - Augsburg 2:0 [C] 15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0 16:00 Sunderland - West Brom 2:0 16:00 Blackburn - Manchester City 0:2 [C] 18:00 AS Roma - Atalanta 2:1 [C] 18:45 Utrecht - Waalwijk 2:1 19:00 Sochaux - Toulouse 1:3 19:00 St. Etienne - Auxerre 1:0 19:00 Lorient - Valenciennes 2:2 20:00 Valencia - Granada 2:0 [C]Niedziela 12:30 Novara - Catania 0:1 14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:0 14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0 15:00 Shakhtar - Zorya 2:0 [C] 16:00 Fulham - QPR 1:1 17:00 Plzen - Ostrava 2:0 18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1 19:00 Guimaraes - Sporting 0:2 19:30 Olympiakos - PAOK 1:0 20:45 Juventus - AC Milan 3:2

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 października 2011

Novara - Catania 3:3 koniec meczu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68925 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 października 2011

Po Sobocie

1. NuTiiiiii - 156 (14)
2. 99DjWIERTLO99 - 139 (7)
Marek1991BrD - 139 (11)
4. xNumber1x - 138 (8)
5. LeonGrande - 137 (11)
6. Radomatu11 - 135 (10)
7. egze - 134 (11)
8. golden18 - 133 (10)
9. thomas893 - 130 (8)
10.WueRZet - 129 (6)
11.AdRianoXX - 128 (11)
12.kzyhu - 127 (10)
Kovacs - 127 (12)
14.Renifer - 126 (11)
15.RexMundi - 124 (10)
16.tibauld - 123 (9)
-----------------------
17.wojtecky - 122 (0)
mus10 - 122 (9)
wodzu2377 - 122 (11)
HoldMyHand - 122 (13)
21.kuba92762 - 121 (10)
22.Maqdalena - 119 (10)
23.FejkiemJestem - 117 (0)
24. Gutek909 - 114 (7)
25.Enkido - 113 (8)
Gothiclady - 113 (10)
27. Alucard - 111 (0)
Goniec - 111 (0)

29.19blazej92 - 110 (7)
30.Freddie2007 - 109 (6)
damian90mragowo - 109 (8)
Patrishia - 109 (9)
33.MisterKulka - 104 (7)
Ichabod - 104 (0)

...Ignorance is bliss...
Precel0s
Precel0s
  2 października 2011
Typy drużynowe po weryfikacji

Dioseckie kibole

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 3:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 0:3
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1 C
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:1 C
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0
20:00 Valencia - Granada 4:1

Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:0 C
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0 C
16:00 Fulham - QPR 1:0 C

17:00 Plzen - Ostrava 3:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1:2
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:2
20:45 Juventus - AC Milan 1:2

Fototyper Stars

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 3:0 C
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 1:2
18:00 AS Roma - Atalanta 2:0
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 0:0
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1
19:00 Lorient - Valenciennes 1:0
20:00 Valencia - Granada 2:0

Niedziela

12:30 Novara - Catania 2:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 3:0 C
17:00 Plzen - Ostrava 2:0 C

18:00 Atl. Madrid - Sevilla 3:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:1
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0 C
20:45 Juventus - AC Milan 2:1 C


FC Boob(S)quad

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0 C
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
16:00 Sunderland - West Brom 2:0
16:00 Blackburn - Manchester City 0:2 C
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1 C

18:45 Utrecht - Waalwijk 2:1
19:00 Sochaux - Toulouse 1:3
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:0
19:00 Lorient - Valenciennes 2:2
20:00 Valencia - Granada 2:0 C

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 2:0
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:0
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0 C
16:00 Fulham - QPR 1:1
17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 2:1
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0
20:45 Juventus - AC Milan 3:2

Płonące kolby

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:1
16:00 Blackburn - Manchester City 2:3
18:00 AS Roma - Atalanta 3:1
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 1:1
19:00 St. Etienne - Auxerre
19:00 Lorient - Valenciennes
20:00 Valencia - Granada

Niedziela

12:30 Novara - Catania
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
15:00 Shakhtar - Zorya
16:00 Fulham - QPR
17:00 Plzen - Ostrava
18:00 Atl. Madrid - Sevilla
19:00 Guimaraes - Sporting
19:30 Olympiakos - PAOK
20:45 Juventus - AC Milan

Grube Jointy

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg
15:30 Leverkusen - Wolfsburg
16:00 Sunderland - West Brom
16:00 Blackburn - Manchester City
18:00 AS Roma - Atalanta
18:45 Utrecht - Waalwijk
19:00 Sochaux - Toulouse
19:00 St. Etienne - Auxerre
19:00 Lorient - Valenciennes
20:00 Valencia - Granada

Niedziela

12:30 Novara - Catania
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
15:00 Shakhtar - Zorya
16:00 Fulham - QPR
17:00 Plzen - Ostrava
18:00 Atl. Madrid - Sevilla
19:00 Guimaraes - Sporting
19:30 Olympiakos - PAOK
20:45 Juventus - AC Milan

KOZACY

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg 2:0 C
15:30 Leverkusen - Wolfsburg 1:1
16:00 Sunderland - West Brom 2:0
16:00 Blackburn - Manchester City 0:3
18:00 AS Roma - Atalanta 2:1 C
18:45 Utrecht - Waalwijk 2:0
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2
19:00 St. Etienne - Auxerre 2:0
19:00 Lorient - Valenciennes 1:0
20:00 Valencia - Granada 2:0 C

Niedziela

12:30 Novara - Catania 0:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:2
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1:0
15:00 Shakhtar - Zorya 2:0 C
16:00 Fulham - QPR 2:1 C

17:00 Plzen - Ostrava 2:0
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 3:1
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:3
20:45 Juventus - AC Milan 2:1

Dzikie Węże

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg
15:30 Leverkusen - Wolfsburg
16:00 Sunderland - West Brom
16:00 Blackburn - Manchester City
18:00 AS Roma - Atalanta
18:45 Utrecht - Waalwijk
19:00 Sochaux - Toulouse
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1 C
19:00 Lorient - Valenciennes 1:1 C
20:00 Valencia - Granada 3:0 C


Niedziela

12:30 Novara - Catania 1:1
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg 1:1
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2:1
15:00 Shakhtar - Zorya 3:0
16:00 Fulham - QPR 1:1
17:00 Plzen - Ostrava 1:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 1:1 C 2:2 freddie
19:00 Guimaraes - Sporting 1:2
19:30 Olympiakos - PAOK 2:2
20:45 Juventus - AC Milan 0:0 C 1:1 freddie

Już któryś raz typy oddawane przez poszczególnych członków drużyny różnią się od podsumowania kapitana.

Polska "A"

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg
15:30 Leverkusen - Wolfsburg
16:00 Sunderland - West Brom
16:00 Blackburn - Manchester City
18:00 AS Roma - Atalanta
18:45 Utrecht - Waalwijk 1:1 C
19:00 Sochaux - Toulouse 0:2 C
19:00 St. Etienne - Auxerre 1:1 C
19:00 Lorient - Valenciennes 2:0 C
20:00 Valencia - Granada 3:0 C


Niedziela

12:30 Novara - Catania
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
15:00 Shakhtar - Zorya
16:00 Fulham - QPR
17:00 Plzen - Ostrava 0:1
18:00 Atl. Madrid - Sevilla 0:2
19:00 Guimaraes - Sporting 0:2
19:30 Olympiakos - PAOK 1:0
20:45 Juventus - AC Milan 2:0

Drużyna FP

Sobota

15:30 Dortmund - Augsburg
15:30 Leverkusen - Wolfsburg
16:00 Sunderland - West Brom
16:00 Blackburn - Manchester City
18:00 AS Roma - Atalanta
18:45 Utrecht - Waalwijk
19:00 Sochaux - Toulouse
19:00 St. Etienne - Auxerre
19:00 Lorient - Valenciennes
20:00 Valencia - Granada

Niedziela

12:30 Novara - Catania
14:15 Sp. Moscow - Zenit Petersburg
14:30 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
15:00 Shakhtar - Zorya
16:00 Fulham - QPR
17:00 Plzen - Ostrava
18:00 Atl. Madrid - Sevilla
19:00 Guimaraes - Sporting
19:30 Olympiakos - PAOK
20:45 Juventus - AC Milan

Jak coś przekręciłem to poprawiać. Brałem pod uwagę typy wrzucone przez Rexa
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już któryś raz typy oddawane przez poszczególnych członków drużyny różnią się od podsumowania kapitana

Czytales grupe nasz mam nadzieje.
Precel0s
Precel0s
  2 października 2011
LeonGrande
LeonGrande: Czytales grupe nasz mam nadzieje.

No jak robiłem weryfikację to się zorientowałem, że coś nie halo i zajrzałem do grupy. Ogólnie widze powtórka z rozrywki u nas plus widzę przez tajne typowanie bajzel z drużynówkami nie z tej ziemi :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie widze powtórka z rozrywki u nas

Chłopaki sie pogubiły :ninja:
Precel0s
Precel0s
  2 października 2011
LeonGrande
LeonGrande: Chłopaki sie pogubiły

Jak to się jeszcze raz powtórzy to po tym jak my dwaj wybierzemy sobie spotkania im się przydzieli i finito :p
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to się jeszcze raz powtórzy to po tym jak my dwaj wybierzemy sobie spotkania im się przydzieli i finito :p

Najwyzej tak

btw. ja wykorzystalem pkt regulaminu

Cytat
Cytat: UWAGA - W sytuacjach kiedy gracz nie oddaje typów ani w indywidualnym ani w drużynowym, by nie tracić przez takiego kogoś pkt można podzielić spotkania na resztę graczy lub KAPITAN sam wytypuję brakujące spotkania - ALE - w takiej sytuacji typy wysyła mi na PW przed upływem terminu

wiec wszystko jest ok :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.