Alucard
Alucard
  27 września 2011 (pierwszy post)

Siema.
Dziś zakupiłem fife12, ale grać mogę od 30 września :rotfl:
Kto jeszcze będzie kupował?
Bo wpadłem na pomysł żeby zrobić ligę której będziemy toczyć mecze między sobą, teraz będą się liczyć nasze umiejętności a nie szczęście jak w typerze?
Za czy przeciw?
Może jakieś pomysły? :D

kaminek3243433
kaminek3243433
  27 września 2011

fajne ale niestety moj sprzet nie pozwoli mi na te przyjemnosci

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto jeszcze będzie kupował?

o 8:00 przed Empikiem będą koczował 30 września :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo wpadłem na pomysł żeby zrobić ligę której będziemy toczyć mecze między sobą, teraz będą się liczyć nasze umiejętności a nie szczęście jak w typerze? Za czy przeciw?

Ale mnie teraz zaimponowałeś. Oczywko, że za!

Of kors zamawiam Barcę a na reprezentacje Hiszpanie :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  27 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: o 8:00 przed Empikiem będą koczował 30 września

Już można kupić, ja już mam.
Tylko że grać można od 30.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale mnie teraz zaimponowałeś. Oczywko, że za! Of kors zamawiam Barcę a na reprezentacje Hiszpanie

Wolałbym opcje ultimate team której dodajemy swoich ulubionych graczy ;d
Alucard
Alucard
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajne ale niestety moj sprzet nie pozwoli mi na te przyjemnosci

Nie ma dużych wymagań.
System operacyjny: Windwos XP, Vista lub 7
Procesor: Intel Core2Duo 2,4 GHz
RAM: 2 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c z przyspieszeniem 3D, 256 MB pamięci i wsparciem dla Shader Model 3.0 – ATI Radeon HD 2900 lub Nvidia GeForce 8800 GT.
Patrishia
Patrishia
  27 września 2011

Jak mi kupisz konsolę/cokolwiek na czym to się gra, to chętnie zagram :rotfl:

Dostanę bana za bezsensowny post :ninja:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Już można kupić, ja już mam. Tylko że grać można od 30.

A czemu tak ? Ciekawe czy u mnie w Auchan już będzie, skoro jest tam Empik to powinno raczej być co nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałbym opcje ultimate team której dodajemy swoich ulubionych graczy ;d

Oo albo to :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma dużych wymagań. System operacyjny: Windwos XP, Vista lub 7 Procesor: Intel Core2Duo 2,4 GHz RAM: 2 GB Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c z przyspieszeniem 3D, 256 MB pamięci i wsparciem dla Shader Model 3.0 – ATI Radeon HD 2900 lub Nvidia GeForce 8800 GT.


E to nawet na lapie mi pójdzie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011

Alucard a ile kosztuje f12? i czy są jakieś zniżki typu, oddasz starą fifę i płacisz mniej....

bo ja mam demo 1,5GB ale nie chce się zainstalować bo trzeba f11 wywalić ponoć ;/

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  27 września 2011
Patrishia
Patrishia: Jak mi kupisz konsolę/cokolwiek na czym to się gra, to chętnie zagram


Konto usunięte
Konto usunięte: System operacyjny: Windwos XP, Vista lub 7 Procesor: Intel Core2Duo 2,4 GHz RAM: 2 GB Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c z przyspieszeniem 3D, 256 MB pamięci i wsparciem dla Shader Model 3.0 – ATI Radeon HD 2900 lub Nvidia GeForce 8800 GT.


NuTiiiiii
NuTiiiiii: A czemu tak ? Ciekawe czy u mnie w Auchan już będzie, skoro jest tam Empik to powinno raczej być co nie.

Teraz nie masz gry w pudełku, tylko jakiś program origin i kod który ci ją ściąga. Ja kupowałem w saturnie za 119 zł w Tesco była za 149 zł.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Oo albo to

Może być wypas, do tego mają poprawić całą fife przez neta.
Jestem ciekaw tych fauli :C
Alucard
Alucard
  27 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Alucard a ile kosztuje f12?

119 zł.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: i czy są jakieś zniżki typu, oddasz starą fifę i płacisz mniej....

W empiku są, ale tylko za gry konsolowe.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: bo ja mam demo 1,5GB ale nie chce się zainstalować bo trzeba f11 wywalić ponoć ;/

Nie miałem demówki.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz nie masz gry w pudełku, tylko jakiś program origin i kod który ci ją ściąga. Ja kupowałem w saturnie za 119 zł w Tesco była za 149 zł.

Pewnie zajmuje dużo, współczuję tym z 2mb netem i wolniejszym.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może być wypas, do tego mają poprawić całą fife przez neta. Jestem ciekaw tych fauli :C

Przymusowo mieli poprawić wychodzenie z gry jak ktoś przegrywa, teraz było to bez konsekwencji - a ja bym właśnie takim ciulom zabierał dużo pkt.

Faule chyba pójdą na gorsze, każde dotknięcie będzie gwizdane. Poza tym zawodnik będzie się wszystkim męczył.

Od znajomego wiem, że poprawiła się grywalność w obronie, więcej trzeba myśleć.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Alucard
Alucard
  27 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie zajmuje dużo, współczuję tym z 2mb netem i wolniejszym.

Transfer miałem 43mb/s.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przymusowo mieli poprawić wychodzenie z gry jak ktoś przegrywa, teraz było to bez konsekwencji - a ja bym właśnie takim ciulom zabierał dużo pkt.

Teraz będzie zawieszanie konta :tak:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Faule chyba pójdą na gorsze, każde dotknięcie będzie gwizdane. Poza tym zawodnik będzie się wszystkim męczył.

Będą takie "wypasione", żeby tylko nie było efektu domina :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Od znajomego wiem, że poprawiła się grywalność w obronie, więcej trzeba myśleć.

Teraz przepaść między bramkarzami będzie wielka, nie jak wszystkich minimalna :DS
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Transfer miałem 43mb/s.

A jaki masz internet ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz będzie zawieszanie konta

Tak powinno być.
Usprawiedliwiałbym jedynie tych, których wywala z powodu powolnego neta.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz przepaść między bramkarzami będzie wielka, nie jak wszystkich minimalna :DS

Zobaczymy :D

Szkoda, że liga polska jest zrypana i nie ma sponsorów na koszulkach, to trochę oszpeca.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 września 2011

na moim Intel Celeronie 1,4 raczej sobie nie zagram
:and:

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.